Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szülés után 2 hónappal lehetek...

Szülés után 2 hónappal lehetek terhes? Mikor tesztelhetek?

Figyelt kérdés

2 hónap és 8 nappal a szülés után voltam a férjemmel védekezés nélkül. Szülés óta még nem kaptam meg a mensit és szoptatok. De megfordult a fejebe, hogy talán még is terhes lehetek. A kistesót kicsit késöbbre terveztük, de az se baj ha most jönne.

Mivel még nem menstruáltam, mikor tesztelhetek, hogy bisztos eredményt kapjak? Azóta 9 nap telt el.



2022. ápr. 18. 13:58
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
57%
“Még meg se kaptam azóta.” Ez a megfogalmazás is elég primitív. És ne haragudj de nem tudod hogy lesz a gyerek ha azt sem tudod hogy az ominózus együttlét után hány nappal kell tesztelni.
2022. ápr. 18. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 A kérdező kommentje:
Ó elnézést, hogy nem a maga fensége ízlése szerint fogalmaztam meg a mondanivalómat.
2022. ápr. 18. 16:37
 23/30 anonim ***** válasza:
69%

Szegeny, kaptal hideget meleget… sajna ez egy ilyen forum, mindenki k.rva okos es imadnak itelkezni, raadasul olyan stilusban, mintha ok mindent tudnanak, sose tevednenek, sose kerdeztek volna meg hulyeseget eletukben stb…


Az aktus utan 14-16 nappal tesztelj.

Bar ELVILEG ugye kell menstruacio ahhoz h teherbe tudj esni, hiszen az jelzi, h hormonalisan visszalltak a dolgot, taln volt is peteetes stb stb… DE nem lenne uj a nap alatt ha mensi nelkul estel volna teherbe. Ugyh tesztelj csak :)

Az sajnos teny es valo h nagyon megviseli a testet ha ilyen hamar ujra teherbe estel. Ha huvelyi uton szultel az jobb egy fokkal de ha csaszarral akkor nagyon kockazatos foleg a hegszetvalas miatt.


Remelem minden rendben lesz, barhogy is alakuljon

2022. ápr. 18. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 A kérdező kommentje:

Köszönöm kedves utolsó a választ :)

Igen, sajnos nagyon sok itt az olyan aki csak veszekedni jár ide és belekötni valakibe. Lehet hülye a kérdésem, de biztosra akartam menni, hogy ne tesztelgessek hiába. Vagy túl korán tesztelek,negatív lesz és csak kesöbb tudom meg,hogy mégis terhes vagyok. Mivel mensi nem volt, a kimaradása nem lenne annak az egyértelmü jele, hogy terhes vagyok.

Tudom, hogy nem jó ilyen hamar szülés után a terhesség.. hüvelyi úton komplikációmentesen szültem szerencsére.

Köszi :) ha kíváncsi vagy, majd megírom mi a helyzet. Ezek szerint egy hét múlva kell tesztelnem.

2022. ápr. 18. 20:31
 25/30 anonim ***** válasza:

Azta! Nekem kellett 15 hónap, mire azt mondtam paromnak, hogy jöhet a 2. 😅 Férjem már rögtön akart volna. Nem vagy semmi! (Semmi rosszindulat, csak szimplán csodálkozok) Mi 3 gyerkocot akarunk, és nem szeretnénk sokáig húzni, gyorsan tullenénk a kisbabás, terhességes korszakon. 😅 Én a helyedben vennék ilyen nagyon olcso netes tesztet, pl itt [link]

Nem túl jó minőségű, de "nemvárt napján" ez is mutatja csak halványan. Heti egyszer ellőnék egyet, annyit megér. Mivel gondolom később sem tervezgettek nagyon vedekezni.

2022. ápr. 19. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 A kérdező kommentje:

Köszi

De igen, tervezünk. Ez az egy alkalom “sikerült így”. Nehogy felnött embereknek magyarázzak ilyen dolgokat, érti aki akarja. És a kérdésembe is szerepel, hogy szeretnénk még egy babát csak kicsit késöbb, ezt, hogy nem vették észre egyesek?

2022. ápr. 19. 06:56
 27/30 anonim ***** válasza:
54%
Mindenki észre vette az írásomban hogy akartok gyereket mégpedig kis korkülönbséggel. Azért kaptad a savazást mert ha “elvileg” tudod hogy lesz a gyerek, akkor hogy kérdezhetsz olyat hogy mikor kell tesztelni. Ennyi
2022. ápr. 19. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 A kérdező kommentje:

Atya Úr Isten 😳 komolyan ennyire értelmetlen vagy, vagy direkt b*szogatsz??

Napra pontosan meg kell írnom mekkora korkülömbséget szeretnék, hogy ne értsétek félre? A kis korülömbség alatt a 2-3 évet gondoltam, nem pedig, hogy egy évbe 2 gyereket szüljek. Persze ha terhes vagyok, marad a baba.

A teszttel kapcsolatban pedig ahogy már megírtam azért kérdeztem, hogy ne tesztelgessek százszor vagy túl korán és ez miatt negatív legyen közbe meg terhes vagyok.

2022. ápr. 19. 14:36
 29/30 A kérdező kommentje:
A kérdesemre megkaptam a választ,már csak azért járok vissza mert nem tudom elhinni mennyi gonoszabbnál gonoszabb válaszokat kapok, csak úgy ömlik belöletek a rosszindulat és a mások lealázása. Szégyelhetitek magatokat. Tisztelet a kivételeknek, nekik köszönöm a kedves válaszokat :)
2022. ápr. 19. 14:42
 30/30 anonim ***** válasza:
Ha tetszik ha nem a válasz megint csak az hogy igazolod a tényfejtésemet. Nem vagy tisztában mikor kell tesztelni. “ne tesztelgessek százszor vagy túl korán és ez miatt negatív legyen közbe meg terhes vagyok.” Ha tudnád a teherbeesés folyamatát akkor ki se írtad volna a kérdést. Na erről ennyit.
2022. ápr. 19. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!