Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen ruhákat viseltetek,...

Milyen ruhákat viseltetek, első babával szülésig?

Figyelt kérdés
Milyen ruhákban mentetek szülni?

2022. ápr. 19. 08:41
 1/9 anonim ***** válasza:
81%
Kismama farmer, póló
2022. ápr. 19. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
76%

Itthon melegítő, ferjem pólói.

Ha elmentem meg attól függ. Tunika cicagatyával, kismama farmer terhes pólóval.

Szülni cicagatya, hosszú (nem kismama) pólóba mentem, illetve a farmerdzseki, csak nem volt összefogva elöl

2022. ápr. 19. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
57%

Kismamaruhákat hordtam, oversized pulcsikat, meg bármit, amibe belefértem.

Szülni egy kismama leggings, pólóruha, kardigán, kabát összeállításban mentem.

2022. ápr. 19. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
84%

kifejezetten kismamaruhákat hordtam, nem szeretem ha lóg rajtam a ruha, vagy nem passzol szépen. de ízlések és pofonok.

szülni is kismamaruhában (nyári) mentem.

2022. ápr. 19. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
79%
Mint a 4-es válaszoló.
2022. ápr. 19. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
59%

Volt pár kismama ruhám, de naivan nem gondoltam a vizesedésre, így passzos darabokat vettem, amik nem jöttek rám a végén. Szülni egy ilyen háremnadrágban mentem, vagy minek hívják, meg férjem XXLes pólójában.

Ha megint terhes lennék, másodjára csak sztreccses, nyúlós vagy bő ruhákat vennék.

2022. ápr. 19. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
55%

Kismama nadrágot hordtam. Volt pár kismama pólóm, de nem annyira szerettem őket, rövidnek bizonyult a derekuk. A hétköznapi hosszított felsőket szerettem, az a végén is leért a hasam aljáig, szépen mutatta a vonalaimat, mégsem úgy néztem ki kilógó derékkal, mint valami lelenc. Ebből volt 3 is, ezeket váltogattam. Vagy ujjatlan+farmer ing. Ha csinos hangulatom volt, akkor egy bővülő ruha, vagy tunika és terhes harisnya és/vagy leggings. Zömében télen voltam terhes.

Szülni terhes leggingsben és egy hosszított felsőben + kabátban mentem. Nem sokáig volt rajtam, úgyhogy nem igazán van jelentősége.

Én nem éreztem jól magam a bő, lezser ruhákban, olyan feelingem volt, mint valami bálna. Szerettem, ha mutatja az alakom felül. Alul meg sosem szerettem, ha valami mutatja az alakom, így mondjuk testhez simuló ruhákat (mármint szoknyást) nem hordtam.

2022. ápr. 19. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
71%
Hosszított felső, cicanadrag, egyberuhak,testhez álló ruhák. Szép pocakom volt és vekony maradtam, nem akartam takargatni és a bő ruhákat mindig is utaltam.
2022. ápr. 19. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
55%
Azokat tudtam hordani, amiket terhesség alatt is, csak nem tudtam begombolni a nadrágot
2022. ápr. 19. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!