Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Dr. Hunh Lajosról vélemények?...

Dr. Hunh Lajosról vélemények? Kiszült nála? Mik a tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2010. szept. 16. 11:04
 1/6 anonim ***** válasza:

Én nem őt választottam,de vizsgálni vizsgált már.Szerintem nagyon kedves,közvetlen orvos.

21hkm

2010. szept. 16. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi.Hát én nála szeretnék szülni,mert idáig csak csupa jókat hallottam róla,és őszintén megvallva a neten is utána böngésztem.De az a tuti,mikor egy kismama a saját tapasztalatait ossza meg...
2010. szept. 16. 18:12
 3/6 anonim ***** válasza:
Mindig őt akartam megfogadni,aztán végül nem őt választottam.Voltál már nála?Ha nem,menj el egy párszor amikor ő rendel és akkor legalább kiismered.Bár azt hiszem legtöbbször az ultrahangon szokott lenni.
2010. szept. 16. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Folyamatosan hozzá járok ,egészen a terhességem eleje óta,sőt,neki köszönhetem,hogy sikerült a terhességem...:)

De szülni ugyan milyen nála?Az előző dokimban nagyot csalódtam,nem szeretném megint ezt átélni....

2010. szept. 17. 10:17
 5/6 anonim ***** válasza:

Értelek,akkor sajnos ebben nem tudok segíteni.

Minden jót Neked!

2010. szept. 18. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi:)Neked is
2010. szept. 18. 20:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!