Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vetélés, vagy "csak" megszakad...

Vetélés, vagy "csak" megszakadt a terhességem? Esetleg a sokat emlegetett "emlékszik az első kimaradt mensire a szervezetem"?

Figyelt kérdés

1,5 várjuk a kistesót. A ciklusom 28-33 napos.

Április 12-én délután, még nekem is meglepetést okozott a 28 ciklusnapon a pozitív teszt. 30., 32. Napon pedig erősödött.

Amikor max. megszokott jönni, 33 napon elkezdtem pecsételni, csak törlésnél világos barna/ rózsaszín, másnap semmi. Harmadik nap megint ugyanez, felkerestem az orvost, mensi szerint kerek 5. héten. Mondtam, hogy valószínű nagyon fiatal terhesség, nem hiszem, hogy lát valamit, tisztába vagyok vele, de esetleg ezzel tudnánk-e valamit kezdeni, nagyon aggódom. Nem látott terhességet.

Hcg vérvétel: 374, van terhesség, de nagyon fiatal, méhen kívüli terhességgel ijesztett meg sztk-ban. Még aznap délután mentem magánrendelésre egy neves orvoshoz, aki talált egy pici petezsákot, ami jó helyen van, a bal petefészkemben pedig 1 cisztát. Azt mondta hormonnak nem híve, ha el akar menni, annak oka van, görcs nincs, vérzést ő éppen nem lát, ilyenkor még lesz ami lesz, egy hét múlva menjek vissza. Már 6. napja pecsételek, csak törlésnél, csak barna a tisztasági betéten, törlésnél rózsaszín enyhén. Aggódom, még 4 nap múlva kell mennem hozzá. Ha azt nézzük, a kimaradó mensi idején kezdődött épp, de minden mensim 5 napos max , ez pedig már 6 napja tart. Magnerotot és folsavat szedek.

Ha épp neadjisten' elvetélnék, vagy szívódna fel a petezsák, gondolom görcsölnék, vagy szó szerint véreznék, vagy rendes mensi lenne..?!?? Aggódom, és a bizonytalanság a legrosszabb, nem enyhül és nem erősödik. Járt valaki így ? Nem merek reménykedni, elképzelésem sincs milyen híreket kapok majd szerdán

Tüneteim vannak, erősödnek, de mint tudjuk, sajnos ha baj történik is, ez még marad egy ideig, erre nem alapozhatok



2022. ápr. 23. 13:37
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Akihez a kisfiammal jártam magán nőgyógyász - lábadozik, műtötték sajnos, nem dolgozik, ezért vagyok a dokikkal bajban. 2 kb sintér van még a kórházban, az egyik ugye aki majdnem elküldött műtétre méhen kívülivel, és akit mégis csak kiválasztottam hogy mégis magánba menjek, hátha úgy menthető, aki bár alapos, de a szerdát váratja velem. Szóval ezért "ülök" még itthon...
2022. ápr. 26. 00:38
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Végülis lehet, hogy csak az fakadt ki, csak áltatni sem szeretnélek igazából. Minden esetre drukkolok érte, hogy mégis rendben legyen, tudom,hogy érzed magad. Virtuális ölelést küldök!💗
2022. ápr. 26. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 Elány ***** válasza:
100%

Annyit tudok írni talán kis bíztatásként h mikor én elvetéltem 8 hetesen úgy hogy csak felritkulást láttak fél nap pecsételés után úgy öntött el a vér görcsökkel h a wcben fetrengtem :( szóval lehet a ciszta fakadt ki, én biztos nem bírtam volna ki es ma csináltattam volna egy hcg vérvizsgálatot magánba aminek par ora alatt megvan az eredménye h duplázódott e :)

Kívánom, hogy ott legyen a kis csöppség 🙏

2022. ápr. 26. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
1,5 óra és ... 🙏 Köszönöm a hozzászólásokat ❤️
2022. ápr. 27. 13:29
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
Írd majd meg, mi volt, persze csak ha szeretnéd megosztani velünk, de szorítok! 🍀
2022. ápr. 27. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:

A legrosszabb ami lehetett, az az orvos aki a múltkor méhen belül látott egy pici petezsákot, ma a jobb petevezetékben találta .. Ma este be kell feküdnöm, holnap műtét és ki veszi a jobb petevezetékem.

Nagyon félek . Nem bízom benne, nem értem a múltkor akkor, ma egy hete hogy találta bent, ma pedig kint

2022. ápr. 27. 16:31
 17/17 anonim ***** válasza:

Nagyon sajnálom :( ez tényleg borzasztó :/

De minden rendben lesz! Most az a fontos, hogy minél előbb rendbejojj és megerosodj!

A másik petevezetod ép és ugyanúgy lehet később babád!

2022. ápr. 27. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!