Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van aki hamar kezdett vizesedni?

Van aki hamar kezdett vizesedni?

Figyelt kérdés

A 15ik hétbe léptem.

Hirtelen szedtem fel 7 kilót annak ellenére, hogy szinte semmi nem marad bennem. Ha állok hamar bizseregni kezd a lábam, nem bírok állni és ha hozzá nyúlok egy ujjal ott marad a nyoma pár pillanatra.

Ezekre eddig nem figyeltem fel de ma barátnőm megfigyelt és említette, hogy valószínűleg vizesedek.

Tünetek alapján az lenne ? És ha igen, mi lett a végkimenetel?

(Barátnőm így járt bár a vége felé és hozta a magas vérnyomást magával, sürgősségi császár lett és az intenzíven kötött ki.) ezért aggódom.


2022. ápr. 25. 22:40
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Én is korán kezdtem vizesedni, kb a 19.héttől. Nekem az orvosom sószegeny diétát írt elő, nem vizesedtem jobban utána, vérnyomásom is végig jó volt, a terhesség végén se voltam vizesebb, csak amit most te is írtál, 39.héten probléma nélkül megszültem.
2022. ápr. 25. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nagyon durván vizesedtem, a 4. hónapban már csak egyetlen papucsot tudtam felvenni, azt is úgy, hogy a pántjára újabb lyukat kellet fúrni, épphogy belefért így a lábam. Semmi egyéb bajom nem volt, tökéletes vérkép és vérnyomás, egyszer sem volt kemenyedésem se, viszont rengeteget pisilnem és ittam. Konkrétan úgy mentem csak el itthonról, ha egy órán belül oda tudtam érni egy wchez, mosdótól mosdóig közlekedtem. Ez az állapot úgy a 8. hónapig tartott, utána jött a tél, kissé lement a víz is. Szülés után 3 nappal 6 kilóval könnyebb voltam mint a terhesség előtti súlyom, hirtelen minden víz lement, totál más lett az arcom is, visszanézve a képeket.
2022. ápr. 25. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én már 8 hetesen vizesedtem, érdekes mostanra elmúlt kb ,

15hkm

2022. ápr. 26. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!