Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tudnam, ha mar nem elne a baba?

Tudnam, ha mar nem elne a baba?

Figyelt kérdés

10 hetesen voltam uh-n, akkor minden rendben volt, 12+5naposan megyunk a genetikara ami 1 het mulva lesz es a ferjem szeretne ha vinnenk a 4 eves kislanyunkat is, aki mar nagyon varja h tesoja legyen. En is szivesen elvinnem, a dokink is benne van csak felek nehogy rossz hirrel kezdje es… ertitek.

Ha egy 10-11 hetes magzat elhal, akkor beindul a veteles? Tudnek rola? V lehet missed ab is? Ugy hallottam missed ab inkabb korabbi hetekben 5-8 kozott szokott lenni. Kicsit izgulok


2022. ápr. 28. 12:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem biztos h észre veszed!
2022. ápr. 28. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
0%
De hogy nem észre veszed verzes erős görcs lenne ha nem élne a baba 3 napig nem birnad
2022. ápr. 28. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
1%
Mármint gorcsolnel 2es voltam
2022. ápr. 28. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Utolso, igen csak csomo missed ab veteles van, hallottam mar olyat h ment a 12 hetes uhra es kozoltek h 8hetesen elhalt… csak abban bizok h a 10.het ota csak nem tortent ilyen vagy ha megis az talan mar nem missed ab
2022. ápr. 28. 12:20
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Én nem vinném. Elmúlt 12 hetes a babám, amikor meghalt, tehát 5-8 hét után is lehet baj. Én mondjuk görcsöltem és elkezdtem vérezni.

Ez csak egy példa volt, valószínűleg nálad minden rendben ❤️ de én max akkor vinném a nagyobbik gyerkőcöt, ha már érzem mozogni is a babát. Ráadásul nem is nagyon fog belőle látni semmit, még sok felnőtt sem tudja, hogy mit kell nézni.

2022. ápr. 28. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

nem. azt ha nem fejlődik tovább nem fogod észrevenni, és a vetélés sem feltétlen indul be.

nekem sajnos volt már ilyen. 12.héten minden rendben volt, a második genetikán pedig látszott hogy a 14.hét körül megállt a fejlődésben. végül műtét lett, megszülnöm nem kellett szerencsére😞😢

2022. ápr. 28. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
68%

Biztosan nem lesz semmi baj, én csak azért nem vinném, mert sokszor még én sem tudok az ultrahangon kiigazodni, 4 évesen nem látná a babát, holott ő babaként képzeli el.

Viszont majd a későbbiekben babamozira (25-27 hét felett) érdemes lesz elvinni, akkorra már ő is élvezni fogja mert tényleg látja a babát.

2022. ápr. 28. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
85%
Benne van a pakliban, hogy nem veszed észre a bajt. Nagyobb gyermekedet jobb ha nem viszed el most, majd mikor baba nagyobb lesz és lesz baba mozi ilyesmi, akkor elviheted.
2022. ápr. 28. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
75%

Szia!

Nekem 3 nap volt hatra 12hetes genetikai ultrahang előtt, egyszer csak elkezdtem erősen verezni, azonnal ügyelet, kiderült 8! hetesen elhalt az embrió. Hat nem volt kellemes.. hazakuldtek, hogy otthon majd elvetelek, pár óra mulva mentő hozott be mert annyira rosszul lettem azonnal műtét. (Missed ab)

Ez az én példám, én sem vinnem a nagyobb gyerkocot. Csak akkor ha már érzem hogy mocorog, rugdos, és kivehető baba alakja van.

Azóta én már 35 hetes vagyok, szerencsére ez egy probléma mentes terhesség, bár az elején nagyon féltem, az előzmények miatt, de egy szuper doki segített végig akinek nagyon hálás vagyok. :)

Ne gondolj a rosszra, próbálj pozitív maradni, de sajnos az ördög sosem alszik

2022. ápr. 28. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Igen enis igy gondolom jobb ha nem viszem.

Mindenesetre remelem jol van a kisbabam, 10.het utan mar csak nem tortent baj vele🤍

2022. ápr. 28. 14:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!