Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhességi rosszullét és munka?

Terhességi rosszullét és munka?

Figyelt kérdés
Az elmúlt napokban nagyon rosszul vagyok, hányinger, hányás, szédülés. Ma még egy jó migrén is társult ehhez. Eddig dolgoztam (elég sokat), de a mai rosszullét miatt ma nem tudok. Vállalkozó vagyok, más nem tudja megcsinálni a munkámat. Megijedtem, hogy ha ez így megy tovább, le kell mondanom a munkáimat. Volt valaki ilyen helyzetben? Tudtatok dolgozni? Most vagyok a 6.hétben.
2022. máj. 2. 10:02
 1/10 anonim ***** válasza:
71%

Nekem ez kb a 10.hetig tartott.

Az én munkám sem tudta más megcsinálni, igy fogakat összeszorítva lenyomtam.

Aztán elmúlt minden és a 38.hetig dolgoztam

2022. máj. 2. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
71%
Abba kellett hagynom a munkát. Ráadásul nekem csak a szüléssel múlt el a rosszullét. De 12. hétig nagy eséllyel elmúlik majd.
2022. máj. 2. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
65%
Nekem is dolgoznom kellett, nem adta be magát az áfa bevallás. Tűrtem, annyiból könnyebb hogy, saját iroda ahol van egy pihenő kanapeval, le tudtam pihenni 15 percekre.
2022. máj. 2. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
40%

3!

Ugyan ez én is 😅 könyvelő vagyok szintén. Az irodaban sajat kanapéval 😅


1#

2022. máj. 2. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
45%
#4 pacsi 😂
2022. máj. 2. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
64%
Az egész napos hányinger és ólmos fáradtság megszűnt a második trimeszterre, viszont a szédülés végig maradt. Nagyon nehéz volt dolgozni, de veszélyeztetett is lettem a 15. hétre, utána már nem is engedtek.
2022. máj. 2. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
62%
8. Hétbe vagyok, nem hányok, de szédülgetek, fáj a hasam elég sokat. Én úgy döntöttem mivel 40 percet kell bevezetnem munkába és ez így kezd ön és közveszélyes lenni, ki fogom iratni magam.
2022. máj. 2. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
47%
Nekem a 6. héttől abba kellet hagynom a munkát, mert nem tudtam bemenni a munkahelyemre, olyan rosszul voltam. Mindent kihánytam, teljesen legyengültem. A 8 héten kórházba kerültem, infúziót kaptam. A 14. héttől enyhült, de végig kitartott a rosszullét. Általában a többségnek a 12. héttől enyhül, vagy teljesen meg is szűnik.
2022. máj. 2. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
53%
7-15. hétig voltam borzasztóan rosszul, illetve jol jobban, hol rosszabbul. Az egy nehéz időszak volt, ha nem bírtam, akkor inkább hazajöttem, a munkámat pedig megcsináltam jobb hullámomban. Aztán jött az elképesztő derékfájás, gyomorégés, fáradtság, mikor mi. Hát én vagy tornáztam az irodámban, vagy szintén bebólintottam feltett lábakkal 15-20 percre néha. :D De büszke vagyok magamra, a munkámat tisztességesen megcsináltam, csak rugalmasabb munkaidőben. 34. héttől mentem táppénzre, nem volt opció, hogy addig maradok, amíg bírom, hogy a helyettesítésemet gördülékenyen tudják megoldani. Őszintén szólva a végén már csak nyűglődtem.
2022. máj. 2. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
37%
Nekem is a 6.héten kezdődtek a rosszul létek.10.hétig bírtam dolgozni.
2022. máj. 2. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!