Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normális, hogy 18 hetesen...

Normális, hogy 18 hetesen csak ekkora a hasam? (Képpel)

Figyelt kérdés

Sziasztok! 18 hetes vagyok és alig nő a hasam. Reggelre szinte észre sem lehet venni, de délutánra sem nagy. Szinte mindenkinek nagyobb, akivel találkoztam és ilyen idős terhes. Nekik már bármilyen ruhában vannak meg lehet mondani, hogy terhesek. Amúgy 163 cm és 60kg körül lettem terhes most vagyok 62 kg körül. Utoljára a 13. héten volt ultrahang és csak a 22. héten lesz (külföld). A mozgást néha érzem, ezek a kis rezgések napi párszor. Csütörtökön nézték a szívhangot, rendben volt és otthon én is megtalálom a szívhang hallgatóval. Kicsit aggódom. Köszi előre is!


[link]



2022. máj. 3. 14:23
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező ez nagyon jó hír, hogy a pocakod elkezdet nőni és behozza lemaradást. Látod nem kell aggodni, mert te igy nézel ki kismamaként. baba mozgásását is érzed, ez mind mind jó hír és akkor gondolom most veled madarat lehet fogatni, a baba mozgása és pocid növekedése miatt. Nyugodj meg, no para!
2022. máj. 25. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Igen, nagyon örülök, hogy végre érzem és látszik is. Június elején megyek ultrahangra, remélem megtudjuk végre, hogy kisfiú vagy kislány 😁. Minden jót neked is!
2022. máj. 25. 16:36
 33/33 anonim ***** válasza:
29# és 31# voltam. Nem kell félned, minden rendben lesz. Ilyenkor már baba nemét látni.
2022. máj. 25. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!