Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normális, hogy 18 hetesen...

Normális, hogy 18 hetesen csak ekkora a hasam? (Képpel)

Figyelt kérdés

Sziasztok! 18 hetes vagyok és alig nő a hasam. Reggelre szinte észre sem lehet venni, de délutánra sem nagy. Szinte mindenkinek nagyobb, akivel találkoztam és ilyen idős terhes. Nekik már bármilyen ruhában vannak meg lehet mondani, hogy terhesek. Amúgy 163 cm és 60kg körül lettem terhes most vagyok 62 kg körül. Utoljára a 13. héten volt ultrahang és csak a 22. héten lesz (külföld). A mozgást néha érzem, ezek a kis rezgések napi párszor. Csütörtökön nézték a szívhangot, rendben volt és otthon én is megtalálom a szívhang hallgatóval. Kicsit aggódom. Köszi előre is!


[link]



2022. máj. 3. 14:23
1 2 3 4
 21/33 A kérdező kommentje:
Akkor lehet a 20. hét után megindul 🙂. Biztos amiatt is agyalok, mert eltelik 10 hét itt két ultrahang között. Az otthoni protokoll szerint meg a 18. hét körül is van. Itt erre azt mondta csak a 22. héten indokolt, mert addigra minden jól kivehető.. Csak lassan telik az idő. De abban bízom, ha majd erőteljesebben mozog, akkor az megnyugtató lesz.
2022. máj. 3. 18:06
 22/33 anonim ***** válasza:
100%
nem, itthon sincs. a 18. hét körül a második genetika van (18-20.hét között orvosa válogatja). én pl. a 18. hét után csak a 30.-on voltam újra. nem jártam havonta 2x ultrahangoztatni magam mert nem attól lesz minden rendben.
2022. máj. 3. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 A kérdező kommentje:
Én azt értem. De a második genetikai is csak 22 hetesen van itt. Szóval az első genetikai után 22 hetesen van újra. Az is 4 héttel később, mint ami otthon van. Nem tudom mi hogy van vele, nekem sok a 10 hét. De nem vagyunk egyformák.
2022. máj. 3. 20:03
 24/33 A kérdező kommentje:
Mármint amikor van rendesen érezhető mazgatmozgás érthető, hogy az ember nem akar járni két hetente. Csak erre a kezdeti időszakra gondoltam azzal, hogy sok nekem a 10 hét.
2022. máj. 3. 20:27
 25/33 anonim ***** válasza:
100%
én is a 20. héten voltam a második genetikán előtte csak a 12. héten. előtte meg a 6. héten megállapításon. azon a 2 héten már pont nem múlik semmi.
2022. máj. 3. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 A kérdező kommentje:
Amúgy igazatok van. Nem ezen múlik. Inkább lefoglalom magam, mert ezek ha kívülről nézem fölösleges nyenyergések és nem tudom úgysem befolyásolni. Köszi mindenkinek! 🙂
2022. máj. 3. 20:32
 27/33 anonim ***** válasza:
84%
Ha megnyugtat, el lehet menni egy uh-ra a kettő között is valamikor félúton. Nem feltétlenül indokolt orvosi szempontból, de ha valakinek lélektanilag fontos, akkor megéri azt a pár tízezer forintot.
2022. máj. 3. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 A kérdező kommentje:
27, szerintem ezt is tenném, de ahol élek maszek nőgyógyász nincs, csak magán klinikára lehet menni, ahova viszont kell a kórházas orvosodtól beutaló. Megkérdeztem és azt mondta nem indokolt ha nincs vérzés, görcs stb. Szóval várok és türelmesebb leszek.
2022. máj. 3. 20:37
 29/33 anonim ***** válasza:
100%
Szép kismama vagy! Ez már kismama pocak, de mivel első baba így normális a mérete.
2022. máj. 25. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Azóta már növésnek indult és esténként igen aktív is a baba 🙂. 21 hetes vagyok.
2022. máj. 25. 14:04
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!