Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 6 hét 5 napos terhesség...

19b89 kérdése:

6 hét 5 napos terhesség Kicsit hosszú. Tapasztalatot szeretnék kérni. Többi lent... ?

Figyelt kérdés
Hétfőn voltam orvosnál, első terhesség, szivhang is volt, minden jó volt, erre ma reggel kevés halvány rózsaszín folyás látszik a toalett papíron. Semmi görcs nincs. Nem voltunk együtt férjemmel, nem emeltem nehezet, csak úgy lett. Esetleg volt már így más is? Felhívtam orvost, azt mondta várjunk két napot és, ha marad a dolog menjek be. Pihenjek.Szeretnék kérni tapasztalatot, mert más nincs akitől kérdezhetnék és azért aggódom, bár lehet túlságosan is. Hogyan alakult másnál, ha így volt? Köszönöm szépen, ha válaszolsz!

2022. máj. 4. 11:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt, és aztan probléma mentes terhességem lett. Hallgass az orvosra, ha erősödik hívd fel újból.
2022. máj. 4. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
82%
Velem is sajnos ez történt anno, kb. 1,5 éve, nem lett jó vége. Én 7 hetes voltam. Ettől függetlenül szerintem a legtöbb esetben ártalmatlan a dolog, én is megleptem az orvost, nem gondoltak semmi rosszra mikor bementünk, tehát ez azt jelenti, hogy nagy a többségében tényleg nem okoz problémát. Szerintem a saját lelki nyugalmad érdekében ne hasonlítgasd a saját helyzetedet a máséhoz. Van akik rosszul járt, van aki meg rendesen vérzett az első trimeszterben, mégsem lett semmi, de semmi gond. Minden eset annyira egyéni. Sajnos ezt nem lehet irányítani, bármennyire is szeretnénk. Ezt az orvosok is tudják, meg szerintem te is. Nehéz, az biztos, de kitartást kívánok neked, nektek! Nagyon drukkolok!
2022. máj. 4. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat!
2022. máj. 4. 11:52
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Hallgass az orvosra és pihenj. Önmagában a rózsaszínes folyás nem nagy probléma. Akkor kell rögtön orvoshoz fordulni ha erősödne, véreznél, erősen görcsölne a hasad. Szóval nyugi nem kell egyből a legnagyobb tragédiára gondolni, pihenj.
2022. máj. 4. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen 🙂
2022. máj. 4. 13:51
 6/11 anonim ***** válasza:

Nekem is volt egészen a 18.hétig vissza-vissza tért. Semmi gond nem volt már 8 hetes a kislányom.

En utána a Rutascorbint kezdtem el szedni, vény nélkül kapható érfalerősítő, mert valószínűleg csak egy hajszál ér pattant meg.

Remélem nálad is csak ennyi a probléma.

Boldog, problémamentes babavárást kívánok! 😊

2022. máj. 4. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen 😊
2022. máj. 4. 15:16
 8/11 anonim ***** válasza:
Ha hüvelyi uh-t csinált akkor lehet amiatt van.
2022. máj. 4. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Ja bocsi hétfőn voltál orvosnál és ma lett a rózsaszín folyás.

Az is lehet hogy progeszteron hiányod van.

Arra kapsz gyógyszert és kész.

2022. máj. 4. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat Mindenkinek! Ma reggelre szerencsére el is múlt magától. 😊
2022. máj. 5. 03:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!