Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van itt olyan aki tudja hogy...

Van itt olyan aki tudja hogy , egy magzat a hasban mitol lessz ertelmi fogyatekos ? Mik azok a tenyezok amiktol szellemi beteg lehet egy baba ?

Figyelt kérdés
Es ha a hasban mar problema van , az szurheto ?

2022. máj. 4. 14:28
1 2 3
 11/27 A kérdező kommentje:
Mindenki aggodik valamilyen szinten . Sajnos rajtam igy elhatalmasodik , nem teherek rola . Es azt hogy , aggodom egy adott dolog miatt azt nem gondolonam fogyatekossagnak.
2022. máj. 4. 16:07
 12/27 anonim ***** válasza:
25%
Nyugi
2022. máj. 4. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
100%
Pedig ehhez a szinthez már pszichológus kellene. A párod még veled van?
2022. máj. 4. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
100%
Nem szürhetö minden, de ez nem fog téged megnyugtatni. Barátnőm gyereke méhen belül kapott agyvérzést, ezt semmivel nem lehet kiszűrni, nem látszik az ultrahangon. Születés után 1 nappal mondták neki, hogy baj van, kívülről nem látszott semmi. Elvitték máshova, vizsgálták, hónapokig bent voltak. Aztán közölték, hogy nem tudják mennyire lesz fogyatékos. Van olyan gyerek aki egész jól helyrejön ebből. Sajnos barátnőm gyereke, súlyos értelmi fogyatékos lett, nem tud beszélni, egy kisbaba szintjén van.
2022. máj. 4. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
90%
Lehet jobb lett volna ha ezt le se írom neked. De jobb ha tudod egy méhen belüli magzat nem vizsgálható 100%-osan. Csak ha megszületik.
2022. máj. 4. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 A kérdező kommentje:
Hat tenyleg jobb lett volna :( sajnalom a baratnodet
2022. máj. 4. 16:32
 17/27 A kérdező kommentje:
Születeskor kaphatott agyverzest oxigen hiany miatt .
2022. máj. 4. 16:38
 18/27 anonim ***** válasza:
77%
Írja szépen, hogy még méhen belül... Szóval nem, nem születéskor.
2022. máj. 4. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
100%

Az az igazság, hogy nincs megnyugtató válasz, csak reménykedik az ember.

Sokkal több dolog nem szűrhető, mint amennyi igen.

Én például egész életemben meg voltam győződve róla, hogy egészséges vagyok, erre 26 éves koromban kiderült hogy van egy gyógyíthatatlan genetikai betegségem, na bumm… a kutya nem számított rá. A szűrése még így is hónapokba telt, nem hogy magzati korban kimutatható legyen.

Én a helyedben megfogadnám azok tanácsát, akik pszichológust javasoltak, mert a te aggódásod sajnos túltesz az egészségesen és egyedül nem fogod tudni leküzdeni.

2022. máj. 4. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 A kérdező kommentje:

Jarok pszichiaterhez !


Utolso elotti , mehen belul szuletes elott kapnak agyverzest oxigen hiany miatt , szuletes kozben a babak ha komplikacio lep fel . Olvassal kicsit utanna , mondjuk tobb dolognak is mert a valaszaid 90%ban nem hasznosak es nem is realisak .

2022. máj. 4. 16:59
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!