Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha nem verzek, akkor elmulhato...

Ha nem verzek, akkor elmulhatott a hematoma?

Figyelt kérdés

Tudom tudom nem vagytok se látók, se josok, de akinek van szemelyes tapsztalata megirhatna

5hetennkiderult h hematomam van igy 5-9het kozott kb heti 1x vereztem volt h omlott… vagy alvadt v elenk piros. 10heten meg latszott uh-n h ott van auota nem voltam. Jovo heten leszek 13 hetes kereken akkor megyunk a genetikai uh-ra ott majd kiderul de addignis kivancsi vagyok kinek hogy volt

Ha a 9.het ota semmi verzes nem volt akkor talan felszivodott? Amugy nagyon nagy volt 7 cm


2022. máj. 6. 15:15
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Akár fel is szívódhatott, igen :) uh-n biztos ránéznek majd.
2022. máj. 6. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én egyetlen egyszer vereztem, 8hetes vagyok, 5hetesen vették észre és nem szivodott meg fel.

Remélem a tiéd már felszívódott!

2022. máj. 6. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem is volt hematoma, és a 12-es uh-n másik orvosnál voltam, és kérdeztem, hogy mi újság a hematomával. Ekkor vette észre, hogy ott van még, de icipici volt, ha nem szólok, észre sem veszi, mert már akkorra annyira felszívódott. De akkor már én sem véreztem.

Tehát lehet, hogy uh-n még lesz valami nyoma, de az nagyon jó, ha már nem vérzel, lehet már neked teljesen fel is szívódott.

2022. máj. 6. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!