Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogy mondjuk el a szülőknek a...

Hogy mondjuk el a szülőknek a babát?

Figyelt kérdés

21 éves vagyok,párom 23

Úgy alakult,hogy baba lesz amit nem bánunk,csak félünk picit a helyzet miatt.

Szülőknél lakunk még mert sajnos esélyünk sincsen elköltözni.

Én nem dolgozom jelenleg,ezerrel keresek munkát,de nem jön össze,vagy nem jeleznek vissza,vagy mást vettek már fel.Egy helyről várom már 1 hete a fejleményt,de még mindig dolgozzák fel a próbamunkákat.

Párom dolgozik egyedül rendőrként,amit mindenki tud,hogy nem igazán fizetik meg őket..

Megvesszük ami kell a picinek egyértelmű.Viszont félünk a szülők reakciójától,mert mégiscsak velük élünk,ráadásul nem is egy olyan nagy házban.

Albérlet nem igazán jöhet szóba,drágák.Saját házat meg pláne nem tudunk,de mégis zavar az,hogy a szüleim nyakán kell felnevelni úgymond a picit(egy ideig).

Nem fognak minket megutálni,és elküldeni a francba,dé mégis ott van az,hogy zavar.

Valaki volt már ilyen hasonló helyzetben?

Esetleg olyan munkahelyet tud valaki ami otthonról végezhető a törpe mellett?

Angol alapfok megvan,illetve a végzettségem sajnos “csak” egy kereskedelmi eladó”.


Negatív megjegyzést kerüljük ha lehet,nem azokra vagyok kíváncsi.


2022. máj. 8. 15:59
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
76%
Te már írtál ki kérdést a héten, hogy már 29 hetes vagy és még mindig nem mondtad el. A sztori ugyanez. Otthon laktok a szülőknél, mert drága az albérlet stb. Mire vársz még? Ha ez nem kamu egyáltalán, mert már bőven látszania kellene a terhességnek és a védőnő is kiment volna.
2022. máj. 8. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
74%
"Anya, apa, terhes vagyok. és tudom mekkora lemondás ez így nem a nyakatokra szülök, mire megérkezik a kicsi el fogunk költözni ígérem, nem várunk tőletek sem anyagi sem természetbeni támogatást, hiszen elég felnőttek vagyunk egy gyermek születéséhez"
2022. máj. 9. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
72%

"A kérdés csak annyi volt, hogy hogyan mondja el a szüleinek. Erre kellene válaszolni, ítelkezés nélkül"


De most erre milyen választ lehet adni, komolyan, vagy hogy másképp lehetne ezt elmondani, hogy "anya, apa, terhes vagyok, megtartjuk és maradunk itt"?


Miért kell ehhez kérdést kiírni? Milyen körítést lehet adni mellé? Egyébként, te sem a kérdésre válaszoltál, ha nem tűnt még fel.

2022. máj. 9. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
10es, hát azért elég sok mindent elárul ha valaki csupasz popsira a saját babaszobájába szüli a gyerekét.
2022. máj. 11. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!