Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet kapni a székesfehérvári...

Lehet kapni a székesfehérvári Hangárban kismama nadrágot? Esetleg meg tudná adni valaki a telefon számukat? Sehol nem találom!

Figyelt kérdés
Előre is köszi!
2010. szept. 17. 13:17
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia! Nincs a Hangárban kismama naci, már én is néztem. :(

Telszámot nem tudok, de vannak baba cuccok, érdemes körülnézni, mert elég olcsó. :)

2010. szept. 17. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Szia!

Jajj,de sajnálom!Már sok helyen kerestem,ahol talán egy picit olcsóbb lehetne,de sehol nem kaptam :(

Te hol vettél,és mennyiért?

Köszönöm a válaszodat!

2010. szept. 17. 13:46
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Én úgy varrattam, mert molettebb vagyok, és ami jó lenne az 10-12ezer ft a C&A-ba. :S Annyiért meg nem veszek, kicsit sokallom. Kettőt varrattam 4ezer ft-ért. Egy farmer anyaghoz hasonlót, és egy kordbársonyt. Jövőhónapban megyünk apával egy céges vacsira, akkor meg szeretnék varratni egy fekete szatén nacit, hozzá vmi felsővel. Mikorra várod a babát?

2010. szept. 17. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Szia!

Még csak 10 hetes vagyok,de a második babámat várom,és már most kényelmetlenek a nadrágjaim...főleg,ha ülök :)

Én is molett vagyok,és én is gondba vagyok.

A 4000 ft-ban már az anyagár is benne van?Vagy csak a varrás?Hol lehet ilyen olcsón varratni?

Köszi előre is!

2010. szept. 20. 10:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!