Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 24 ml petezsák embrió nélkül,...

24 ml petezsák embrió nélkül, szerintetek? A doki egy hét múlva hívott vissza, azt mondta terhesnek terhes ,enyit. Már.21 én volt meg utoljára

Figyelt kérdés
2022. máj. 9. 09:17
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Ez ma volt? 7+0 hetesen tényleg látnia kéne már embriót, de azt is el tudom képzelni, hogy tényleg csak még nem látszódott jól. Nekem egész hasonló volt nemrég 6+2 hetesen, petezsákot látott, de embriót alig, így szó szerint azt mondta "még nem tudom megerősíteni, hogy elő terhesség", de aztán azt is mondta, hogy aggodalomra semmi ok, korai még, jöjjek vissza 2 hét múlva. Nem bírtam várni. 2 nap múlva magánban ott volt a pulzáló szívű 7-8 mm-es embrió. Amúgy hüvelyi UH-val tényleg jobban látni koraterhességnél a dolgokat, mint hasival. Ha aggódsz, menj el magánba uh-ra.
2022. máj. 9. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!