Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Minden nőnek jól áll a terhesség?

Minden nőnek jól áll a terhesség?

Figyelt kérdés
Anyukám bejelentette hogy terhes. Mivel még nem láttam terhesen ezért nem is tudom elképzelni nagy pocakkal meg a terhesség velejáróival. Tényleg mindenkinek jól áll a terhesség?

2022. máj. 9. 19:00
1 2 3 4 5 6
 21/54 anonim ***** válasza:
85%

Szerintem ahány terhesség annyi féle. Mind külsőre, mind "tünetileg". Ha jól áll, ha nem, ha boldog a kismama, az azért sugárzik. 😊

Speciel én inkább kezdek egy amorf virslire (vagy krinolinra) hasonlítani, mint címlap fotós kismamára. 😆Pech! 😉😆

Üdv egy 43éves kismama 😊

2022. máj. 11. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/54 anonim ***** válasza:
97%
Én rettenetesen néztem ki és rettenetesen is éreztem magam végig mindkét terhességem alatt. Amit csak el tudsz képzelni: szörnyű állapotban volt a bőröm, a hajam, 9 hónapig hánytam/émelyegtem, vizesedtem és puffadtam. A szoptatás persze rátett még egy lapáttal, kb két év kellett, mire mindenemet rendbehoztam rakás munkával. Fú hát soha többet 😅
2022. máj. 13. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/54 anonim ***** válasza:
70%
17) egyelek meg hát takarodj innen 🤗
2022. máj. 13. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/54 anonim ***** válasza:
82%

Szerintem nem mindenkinek, bár ez elég objektív, nem is változtat a lényegen, nem szépségverseny.


Viszont most láttam egy videót, nézzétek a hasát: [link]

2022. máj. 14. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/54 anonim ***** válasza:
64%
Minden kismamának jól áll a terhesség, de nem minden kismamának tetszik ön maga terhesen. Gratulálok a babához! Édesanyád hány éves és mennyi idős kismama? Eddig nem láttad nagy pocakkal édesanyádat, akkor most fogod. Mindent fogsz látni édesanyádon, édesanyádnál amit eddig nem.
2022. máj. 23. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/54 anonim ***** válasza:
2022. máj. 23. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/54 anonim ***** válasza:
61%
Akkro ezek szerint édesanyád 4.honapban van, most tudtad meg terhességet. junius lassan itt lesz, még kb:fél év van szülés hamar eltelik. lassan 5.honapban lesz
2022. máj. 26. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/54 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem állt jól. Borzalmasan nézek ki az összes képen, amin terhes vagyok. (Mondjuk azóta is...) De magamon kívül kevés olyan terhes nőt láttam, akinek ne állt volna jól.
2022. jún. 6. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/54 anonim ***** válasza:
82%

Sziasztok..nekem sosem volt akkora hasam mint bocsi az átlagnak nem tudom máshogy leírni elejétől a végéig ugyanazokat a ruhákat tudtam húzni .. nekem valahogy mindig elterült .

A

2022. jún. 6. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/54 anonim ***** válasza:
100%
Hát én úgy a hetedik hónapig aranyos pocakos terhes voltam, csak pár kilót híztam. Aztán elkezdtem vizesedni és hízni. Olyan dagadt volt a lábam hogy 2-3 számmal nagyobb szandál meg papucs kellett. Utáltam a terhességnek ezt a részét.
2022. jún. 14. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!