Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Minden nőnek jól áll a terhesség?

Minden nőnek jól áll a terhesség?

Figyelt kérdés
Anyukám bejelentette hogy terhes. Mivel még nem láttam terhesen ezért nem is tudom elképzelni nagy pocakkal meg a terhesség velejáróival. Tényleg mindenkinek jól áll a terhesség?

2022. máj. 9. 19:00
1 2 3 4 5 6
 41/54 anonim ***** válasza:
100%

Van akinek jól áll, van akinek nem. Sajnos akármilyen szép dolog, az anya testét megviseli rendesen. Nekem nincs nagy hasam, (nemsokára szülök) szemből alig, hátulról nem is látszik.

Viszont annyi szemölcsöm és anyajegyem lett, pedig előtte ha 5 db volt az egész testemen, szemölcs meg egyáltalán nem...Visszeres lett a lábam, nem látom magam a szőrtelenítéshez.

Csúnyának érzem magam, pedig a férjem mindig dícsér. Sokat járok csinos ruhákban hétköznap is, mert csak az kényelmes már. De alig várom, hogy visszatérhessek a farmer póló kombinációhoz és ne kelljen kisestélyiben boltba mennem. :D

Szóval kívülről lehet azt gondolja rólam hogy jól áll nekem a terhesség, de biztosan nem sugárzok a boldogságtól. Az hogy valaki csinosan öltözik még nem jelenti hogy önazonos.

2022. aug. 14. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/54 anonim ***** válasza:
65%
Igen
2022. aug. 23. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/54 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nekem jól áll. Magas, vékony vagyok és aranyos, aprócska kerek pocakom van. Elölről nem is nagyon látszik, csak oldalról. (25. hét)

Na, majd 10 hét múlva nyilatkozok!:D


Szerintem a kor nem lényeges. Én 25 éves vagyok, de ismerek olyan 25 éves kismamát, akinek “nem áll jól”-úgy értve, hogy megviseli a testét és a nővérem meg tavasszal szült 37 évesen, neki jól állt. :)

2022. aug. 24. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/54 anonim ***** válasza:
100%
Ez változó de semmiképp sem a kortól függ. A terhesség ugyanúgy állhat jól egy 43 évesnek és egy 23 évesnek is.
2022. aug. 26. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/54 anonim ***** válasza:
Nekem tuti nem. Amúgy is magas és molett vagyok, de így végképp úgy nézek ki, mint egy szekrény :D :D :D
2022. szept. 27. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/54 anonim ***** válasza:
100%
Lassan itt az október vége, a kérdezô anyja megszül majd, és akkor talán nem lesz ez az amúgy teljesen értelmetlen kérdés többször kiemelve.
2022. okt. 5. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/54 anonim ***** válasza:
Hányadik hétben van már anyukád?
2022. okt. 5. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/54 anonim ***** válasza:
83%
Lehet ő évekig terhes, mint az elefántok...
2022. okt. 5. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/54 A kérdező kommentje:
Már a 37. hétben van
2022. okt. 13. 00:38
 50/54 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez nem fontos,hogy jól áll-e vagy sem....

Teljesen mind1...

2022. okt. 13. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!