Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Minden nőnek jól áll a terhesség?

Minden nőnek jól áll a terhesség?

Figyelt kérdés
Anyukám bejelentette hogy terhes. Mivel még nem láttam terhesen ezért nem is tudom elképzelni nagy pocakkal meg a terhesség velejáróival. Tényleg mindenkinek jól áll a terhesség?

2022. máj. 9. 19:00
1 2 3 4 5 6
 31/54 anonim ***** válasza:
41%

Nem. Miért állna jól ez bárkinek? Persze nyilván azt szokás mondani hogy csinosak, " ragyognak" hisz nem akarják megbántani őket, de ettől még nem lesz igaz.

Teény, hogy eltorzul a testük. Rondán Kikerekedik a hasuk mint egy görögdinnye, vannak akik kifejezetten sokat híznak, tokásak lesznek, vizesesnek stb. A bőr esetleges szakadásairól nem is beszélve. Akinek ez szép, vagy vonzó annak elég fura az ízlése.

2022. jún. 14. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/54 anonim ***** válasza:
65%

“ Teény, hogy eltorzul a testük. Rondán Kikerekedik a hasuk mint egy görögdinnye, ”


Azért ez manapság elég sok nőnek megy terhesség nélkül is 🙂. Jó nagy általánosítást sikerült leírnod. Sok kismama ezerszer jobban néz ki, mint néhány nem terhes nő. Elég kimenni az utcára.

2022. jún. 14. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/54 anonim ***** válasza:
42%

32. Mi van betalált? 😂 Itt es most TERHES nőkről volt szó, és mindenki leírta a véleményét, hogy szerinte jól áll e a nőknek a terhesség vagy sem ( mivel ez volt a kérdés), amire a kérdező válaszokat várt.

Nem olyan bonyolult egy kérdésre válaszolni ugye?

A szimpla elhízás, kövérség teljesen más téma ami nem ehhez a kérdéshez tartozik.

2022. jún. 14. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/54 anonim ***** válasza:
63%
Semmi nem talált be, csak nevetségesnek tartom, hogy “teény, hogy eltorzul a testük” 🙂. Mivel ez nem tény. Azt gondolom, aki ilyet leír annak talált be valami. De amúgy nem érdekelnek a hozzád hasonló agresszív tankok nyenyergései, így befejeztem veled ezt a szájkaratét.
2022. jún. 14. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/54 anonim ***** válasza:
79%

Nem mindenkinek áll jól, de ez nem is erről szól.

Egyébként én konkrétan imádtam mind a kétszer terhesnek lenni. Nem volt túl nagy hasam, a melleim viszont megnőttek, és mivel vékonyka vagyok, jól jött az a plusz pár kiló ide-oda, így szerintem pont arányosan néztem ki.

Viszont van ismerősöm, aki nagyon vizesedett, az arca is torzult közben, hatalmas pocakja volt, teli csíkokkal. Ők nem élvezték magát a helyzetet annyira.

De mit számít ez? Ha egy nő boldog, akkor ragyog. A végén úgy is minden a helyére kerül, visszaalakulunk és egy csodával is bővül az életünk. Szerintem minden várandósság szép, hiszen az egész egy várakozással, izgalmakkal és szeretettel teli állapot.

2022. jún. 15. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/54 anonim ***** válasza:
74%

Gratulálok anyukádnak! Igen, mindenkinek jól áll, az utolsó pár hétben talán nem mindenkinek, vizesedés puffadás miatt.


Mindig vannak antinők, akik szerint a gyerekek idegesítő szörnyek, a terhes nő torz, a szoptatás undorító stb, nincs ezzel baj, nem kell mindenkinek szaporodni.

2022. jún. 28. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/54 NTBS ***** válasza:
82%
Nem mindenkinek áll jól, de a lényeg, hogy mindketten egészségesek legyenek.
2022. jún. 28. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/54 anonim ***** válasza:
82%
Minden rendben van anyukád terhességével?
2022. jún. 29. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/54 anonim ***** válasza:
71%
Egy gyerekem van, 25 évesen szültem(rá pár hónappal töltöttem a 26-ot), rajtam volt előtte kb 5 kiló felesleg, de pont előtte fél évvel kezdtem rendszeresen mozogni és odafigyelni. Szerettem várandós lenni, nekem nem volt problémám pattanásokkal, illetve a hajam is végree nem nézett ki két nap után úgy mint a zsíros kenyér. Viszont a végére iszonyatosan felvizesedtem, ezeket akkor még nem is inkább visszanézve a képeket akkor láttam, hogy “woouu, Úristen micsoda debella voltam!”, pedig még a hízásom is terhesség alatt 12 kiló gyerekkel meg mindennel együtt, szóval nem mondanám brutálisnak. A hasamat viszont imádtam, mármint szép kerek volt, de a végén megnehezítette az alvást, mert akkora volt mint aki ikreket vár. Amúgy igaz lett striákom is hasamom,combomon,mellemen de összességében szerettem várandós lenni. Az alakomat kezdem visszanyerni, igaz kemény edzéssel 17 hónap után, de ez meg jó kikapcsolódás.
2022. júl. 17. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/54 anonim ***** válasza:
52%

Nm tudom, nekem állítólag jól áll, de én nem úgy érzem, hanem inkább, mint ha egy kifordított gömböc lennék így a 150 centimmel.

Húsz hetes vagyok, de már elég rendesen van hasam (nem sok helye van benn szegény gyereknek :D).


Még semmi vizesedés, nulla hízás, de ismerem magam, a végén olyan leszek mint egy lufiguba :D

2022. júl. 25. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!