Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 20 hetes körüli kismamák!...

20 hetes körüli kismamák! Mennyi hízásnál tartotok? Mióta érzitek a babát? Hogy vagytok?

Figyelt kérdés
Csak kíváncsi vagyok hasonló terhességi korú kismamák tapasztalataira. Tudom, hogy vannak korábbi kérdések, de valós időben szeretnék róla beszélgetni olyanokkal, akik jelenleg várnak babát. Én kb 2 kilót híztam, 59-60 kilóról indultam. A hasam pici, de gömbölyű. Kb a 17. héttől érzem a babát, de egyelőre nem erőteljesen. Reggel és este van néhány dobbanás szerű érzés és néha napközben bizsergés. Ultrahangra 3 hét múlva megyek. Még nem tudjuk, hogy kisfiú vagy kislány. Akinek van kedve írja le mik a tapasztalatai.

2022. máj. 15. 14:52
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
*egyszerű
2022. máj. 15. 17:30
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Na nekem az uh-kkal szerencsém van mert akkor is mindig mozog.😂

Az első genetikain kicsit leállt, akkor azt mondta az orvos hogy kezdjek el köhögni hogy a tarkóredőt rendesen le tudja mérni és sikerült.😁

Amikor meg kiderült a neme hát azt egyértelműen megmutatta angyalom.😄

2022. máj. 15. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
12, akkor nagyon kis együttműködő 😄. A mi babánk még a szívhang doppler elől is elsuhan, amint megérzi. De egy pár másodperc erejéig sikerül elcsípni.
2022. máj. 15. 19:09
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

18+3 vagyok, 63-ról kezdtem, változó a súlyom , 63,5-66 kg között van , napszaktól függően


mozgást néha érzek:)


második baba, a poci méret is elég kicsi


majd a 20. héten megyek uh-ra, neme akkor derül ki :)

2022. máj. 15. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Bár még nem vagyok 20 hetes "csak" megkezdett 18. hét végén járok, de én kB 4-5 kilót. Bár fogalmam sincs, mert ünnepek után alapból 50 kilóról lett 52-53 kiló kb és fogant januárban az ovuláció idejében kereken. Az utolsó méréskor 58,5 kg voltam az elsokor 57 szerintem most se sokkal lehetek több. 😄 Bár eléggé sokszor fel is vagyok puffadva.
2022. máj. 17. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!