Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Allando menstruacios gorcsok?

Allando menstruacios gorcsok?

Figyelt kérdés

Minden nap 3 nospat veszek be ( az orvosom javaslatara, kuraszeruen) mert minden nap tobbszor, elhuzodo menstruacios gorcseim vannak, amugy 14 hetes vagyok. Az eleje ota van ez a dolog, de mondjuk 2-3 hete eleg intenziv. Egyszeruen nem ertem miert van ez, pedig minden rendben van a babaval is, meglepennyel is, megszaj zart cervix 3000, nem ertem miert van ez. Nem a szurkalo erzesre gondolok ami tudom h normalis hanem ez a tipik mensi gorcs.

Ezek tulajdonkeppen mehosszehuzodasok? Vagy mi ez?

Felek h kinyilik tole a mehszaj v nem mas bajt okoz.


Volt vki mar ilyen? Nagyon kivancsi lennek tapasztalatokra, akinek ilyen kiserte a terhesseget. Eleg ijeszto ez


2022. máj. 15. 20:06
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Napi 3 magnéziumot tolj 3 nospa helyett.
2022. máj. 15. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 khniki ***** válasza:
100%
Én az első terhességem alatt végigsétáltam egy napot a Plitvicei tavaknál, a vége felé már kezdődtek a görcsök. Másnap utaztunk haza, harmadnap kora reggel már az ügyeletre mentem. Szerencsére nem lett baj, de napi 3x2 Magnerotot kellett szednem és 5 napig minél többet pihenni.
2022. máj. 15. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is ez volt, gyakorlatilag az egész terhességemet végigkísérte, több napot voltam kórházban is megfigyelésen emiatt, de a méhszáj teljesen zárt maradt, se rövidülés, se tölcséresedés, aztán 35. hét körül jöttek a jóslók. A 36. héten nyílt a méhszájam éppen csak ujjkúpnyira. 38. héten született a kisfiam végül, de nem a görcsök miatt.
2022. máj. 15. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Szecek magneziumot is fe az onmagaban semmit nem er erre nekem. Nekem az csak arra jo amikor nyulnak a mehszalagok es szurkal nyilal a hasam
2022. máj. 16. 07:23
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Erdekes ,hogy ennyi nospat szedetnek veled. Nekem azt mondtak csak megemelt magnezium,mert a nospa nyitja a mehszájat 🤔
2022. máj. 16. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

és mennyi az a magnézium amit szedsz?

Vagy napi 3 magnosolv granulátum vagy 3x2 magnerot.

2022. máj. 16. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

3x1 magnerotot szedek

Ezt ki mondta neked h a nospa nyitja a mehszajat??

2022. máj. 16. 07:47
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Az orvos,igaz,hogy 2013 as terhessegemkor, lehet azota valtozott a modi.
2022. máj. 16. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
De ha utana olvasol,mehszajpuhito,szuleskor adjak intravenasan,hogy nyiljon,puhuljon a mehszaj.
2022. máj. 16. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Jezusom de en akkor miert kaptm ilyet😭 meg injekciot is adott a doki belole😭
2022. máj. 16. 08:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!