Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kisbabát szeretnénk. Tudnáto...

Ksz0101 kérdése:

Kisbabát szeretnénk. Tudnátok nekem segíteni?

Figyelt kérdés

Március 23-án volt a legutolsó menstruációm első napja.

Áprilisban már kimaradt, viszont a terhességi tesztjeim negatívak lettek.

Május 3-án voltam orvosnál. Talált egy kisebb cisztát a jobb petefészkem. Azt mondta valószínűleg emiatt maradt ki a menstruációm. Mást ezenkívül nem látott. Felírt nekem egy Duphaston nevű gyógyszert a ciszta miatt, amit tíz napig kellett szednem. A tíz nap leteltével tesztelnem kellett, bár azt mondta nem gondolná, hogy azonnal teherbe esem.

6 pozitívat teszteltem.

Tegnap,05.18-án elmentem egy másik orvoshoz. Ő igazolta a terhesség.

Viszont olyan problémát talált, hogy a petezsák látható, egészséges.

Kisbabát nem talált. Mondtam neki, hogy szerintem még korai lenne a baba.

Mit gondoltok?. Mit tegyek most?

05.22-én lenne esedékes a menstruációm.

Egy hét múlva, 05.25-én kell visszamennem kontrollra,akkor tudom meg véreredményt is.



2022. máj. 19. 15:43
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
52%

Miert lenne ostoba ez a kerdes? Jo oke nem a legjobb megfogalmazas de gondolom sikerult ertelmezni mit szeretne, ha nem, akkor nem a kerdezovel van a baj.

Ha majus 22-re nem varod a mensit akkor teljesen normalis h nem latni meg semmit, 2-3 het mulva menj vissza, ha van babo, marpedig a petezsak meglete jo jel, akkor latszani fog szivhanggal egyutt.

A duphaston meg még jot ks tett egy kis progi potlas:)

2022. máj. 19. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%
Petezsák méretéből azért egy valamire való orvos ki tudja következtetni, hogy kellene-e már lennie embriónak vagy sem.
2022. máj. 19. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%

A kimaradt mensi mikor volt... Kb 4,5 hete. Szóval érthető módon még nincs embrió, jövő héten talán lesz, de szívhang akkor sem biztos, sőt valószínűleg nem, újból vissza kell menned majd.

Én sem igazán értem milyen segítséget vársz. Várni kell és visszamenni amikor mondják.

2022. máj. 19. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:

Tulajdonképpen nem segítséget vártam. Talán rosszul fogalmaztam meg.

Azt gondoltam, hogy esetleg, aki hasonló helyzetben volt/van megosztja a tapasztalatait.

Annyira hihetetlen az, hogy az ember ilyen helyzet kétségbe esett,és a "tapasztaltabb" segítségét kérni?

Sajnos nem vagyok sem orvos, sem szülésznő,de még csak ápoló sem.

Az első terhességem,és nagyon meg vagyok ijedve. Ennyire egyszerű.

Egyébként valóban én vagyok az ostoba. Mit is gondoltam?!

Pont ezért élek Németországban, mert a magyar emberek többsége, tisztelet a kivételnek, ilyen bunkó. Rögtön támad.

Senkinek nem kötelező elolvasni/hozzászólni.

2022. máj. 19. 20:44
 15/22 anonim ***** válasza:
Mekkora petezsákot látott? Az alapján meg lehet saccolni, így viszont nem, kevés az infó
2022. máj. 20. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 Reni 28 ***** válasza:
100%
Szia! Leírom az én történetemet, hátha segít! Menstruációm utoljára november 14-én volt, hosszú ciklussal (olyan 40 nap körül). Először január 9-én lett nagyon halvány pozitív, de én azt negatívnak vettem. Rá 3 napra már szép látható pozitív volt. Dokihoz nem egészen 4 hét múlva mentem. Sikerült kifognom egy elég bunkó dokit, aki kb fél perc vizsgálat után közölte hogy üres a petezsák. Nem érdekelte hogy hosszúak a ciklusom, semmi, csak azt hajtogatta hogy már nagy babát kellene látnunk, és hogy túl nagy a petezsák ahhoz hogy üres legyen. Be utalt a kórházba hogy ott is megnézzenek,de mondta hogy üres marad. Másnap a kórházban megtalálták az embriót, és csak 6+5 napos voltam. Szóval nálunk minden jól alakult. Drukkolok hogy nálad is minden rendben legyen!
2022. máj. 20. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
58%
Értem már. Ott élsz, de a nyelvet annyira nem beszéled, hogy az orvossal beszéld meg a bajaid. Aztán idejössz magyarozni. Fogyatékos 😀
2022. máj. 20. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
75%
Megdugjunk vagy hogy segítsünk? Ha ennyire nem szeretsz minket, és annyira jó ott, miért nem a német gyakorin kérdezősködsz?
2022. máj. 21. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
37%
Uristen mekkora proszto bunkok vagytok!!!! Ez a rohadt oldal azert van h megosszak a tapasztalatokat az emberek. Gyakori kerdesek az oldal neve! Ti vagytok a fogyatekosok! Idiota gyakoris rendorseg, dagadt poshado anyukak ide jartok anonim osztani az eszt mintha ti tokeletesek lennetek! Hanynom kell a stilusotoktol…
2022. máj. 21. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
50%
Akkor menjél hányni szentbeszéd helyett💁🏻‍♀️
2022. máj. 21. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!