Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kisbabát szeretnénk. Tudnáto...

Ksz0101 kérdése:

Kisbabát szeretnénk. Tudnátok nekem segíteni?

Figyelt kérdés

Március 23-án volt a legutolsó menstruációm első napja.

Áprilisban már kimaradt, viszont a terhességi tesztjeim negatívak lettek.

Május 3-án voltam orvosnál. Talált egy kisebb cisztát a jobb petefészkem. Azt mondta valószínűleg emiatt maradt ki a menstruációm. Mást ezenkívül nem látott. Felírt nekem egy Duphaston nevű gyógyszert a ciszta miatt, amit tíz napig kellett szednem. A tíz nap leteltével tesztelnem kellett, bár azt mondta nem gondolná, hogy azonnal teherbe esem.

6 pozitívat teszteltem.

Tegnap,05.18-án elmentem egy másik orvoshoz. Ő igazolta a terhesség.

Viszont olyan problémát talált, hogy a petezsák látható, egészséges.

Kisbabát nem talált. Mondtam neki, hogy szerintem még korai lenne a baba.

Mit gondoltok?. Mit tegyek most?

05.22-én lenne esedékes a menstruációm.

Egy hét múlva, 05.25-én kell visszamennem kontrollra,akkor tudom meg véreredményt is.



2022. máj. 19. 15:43
1 2 3
 21/22 20210513 ***** válasza:

Szia! Én is csak tapasztalatot tudok írni.

Tavaly az utolsó menstruációm március 13-án volt. Áprilisban semmi. Majd májusban egyre furcsábban éreztem magam, majd május 14.-én lett pozitív a teszt. Akkor voltam orvosnál magánban, mert nem éreztem jól magam. Azt hitte méhen kívüli (volt szabad hasi űri folyadék) ez volt pénteki nap. Mivel a kórházban nem láttak semmit, így csináltak egy vérvételt, ami kimutatta a hcgt. Alacsony volt, így annyit mondtak hogy hétfőn ismét vérvétel. Kedden mentem a következő ultrahangra, ahol már megtalálták méhen belül, petezsák kis szikhólyaggal. Akkor lehettem a 4-5 hét között. Majd egy hét múlva, mivel barnázgattam vissza mentem az orvosomhoz. Ott már 6 hetesnek felelt meg a mérete, és volt pulzálás.

Mivel márciusban volt menstruációm, így nem lehetett tudni mekkora a terhesség. Valamint elég a pozitív tesztől számítva 2 hét múlva elmenni ultrahangra hogy látszódjon valami uhn, ha csak nincs görcs és vérzés.

Nekem ezt az orvosom mondta.

Sajnos a baba nekem más okból kifolyólag elment. Most újra várandós vagyok.

Drukkolok hogy minden rendben legyen!

Majd írj!

2022. máj. 22. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
20-as bravo ez igazan elmes valasz volt
2022. máj. 22. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!