Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 15 hetes terhesség, mellső...

15 hetes terhesség, mellső fali méhlepény fedi a méhszájat. Tapasztalatok? Mikorra várható, hogy "elmozduljon"?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Hátha van vagy volt valaki hasonló cipőben, tapasztalatokra lennék kíváncsi. 12 hetesen erős vérzéssel kórházba kerültem. A vérzés elmúlt szépen, de nem tudták megállapitani mi okozta. 2 hét múlva újra elkezdtem barnázni, reggelre elmúlt, de úgy döntöttem orvost váltok. Kiderult hogy a mellső fali méhlepény széle fedi a méhszájat. Azt mondta a doki, hogy szinte biztos, hogy "feljebb kúszik", de addig előfordulhat kisebb vérzés. Vérzés csillapítót szedek, progeszteront, magnéziumot. Érdekelne kinek mikorra "mozdult el a lepény". Nagyon feszült vagyok, aggódom hogy mi lesz. Van egy örökmozgó 3 éves kisfiam. De még tudom oldani a pihenést mellette. Köszönöm a válaszokat

2022. máj. 26. 10:02
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

2. vagyok


Nekem egyben kiürült a hematóma és onnantól kezdve nem volt problémám!

2022. máj. 26. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
10-es válaszoló kitartást neked, már nincs sok hátra. Otthon vagy egyébként? Vagy már kórházba?
2022. máj. 26. 16:13
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
Koszonom! Itthon vagyok hala istennek! Hetfon genetikai uh akkor nezi a lepeny allapotat is remelem,hogy meg itthon is maradok egy darabig. :) Kivanom ,hogy minden rendben menjen veled(veletek)!
2022. máj. 26. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
A 28.hetre szult valaszolo vagyok, ennek mar 3 eve, minden rendben, ugyes okos egeszseges a gyermekem:)
2022. máj. 26. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 SántaAD válasza:
Sziasztok! 2 válaszoló honnan tudtad hogy a hematóma kiürült? Köszi
2022. júl. 26. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 SántaAD válasza:
Kedves Kérdező! Neked hogy alakultak a dolgaid ha szabad megkérdezni? Esetleg milyen vérzéscsillapítót szedtél? Köszönöm a válaszod !
2022. júl. 26. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:

Kedves SántaAD!

Szerencsés vagyok, mert mire mentem a 18-20 hetes ultrahangra, elmozdult a lepény a méhszájról. Már közel se volt. Addigra a vérzés is megszűnt. De összvissz egy hónapig vereztem kb. Nagyon sokat pihentem, de sajnos ígyis volt erősebb vérzésem. Nagyon nehéz volt így, de remélem mostmár nem lesz semmi baj. Neked is ez a problémád ?

2022. júl. 31. 22:42
 18/18 A kérdező kommentje:
Rutascorbint szedtem 3x2 szemét. Vény nélkül kapható. Ezt javasolta a doki
2022. aug. 1. 07:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!