Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 39 hetes terhesen elmennétek...

39 hetes terhesen elmennétek nyelvvizsgázni?

Figyelt kérdés
Szeretném még letudni a szülés előtt, de már csak így van időpont. Ha nem szülök hamarabb, akkor elmenjek szerintetek? Jól viselem a terhességet, csak eléggé izgulós vagyok, és félek, hogy a vizsgadrukk beindítaná a szülést.
2022. máj. 26. 10:03
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem ha jól érzed magad nyugodtan, miért is ne? Szerintem én megpróbálnám.
2022. máj. 26. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
95%

Igen, de csak akkor ha van olyan opció hogy amennyiben egészségügyi okokból nem tudsz megjelenni, akkor el lehet halasztani, és nem bukod el a vizsgadíjat.

Mert ilyen idősen már simán lehet hogy szülni mész helyette.

Azt nem gondolnám hogy a vizsgadrukk miatt beindulna a szülés. Mondjuk az írásbeli elég hosszú, annyit egyhuzamban ülni... lehet hogy mégsem jó ötlet. De a szóbeli gyorsan megvan. Melyik lenne azon a héten?

2022. máj. 26. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
88%
Én is akkor mennék, ha jól érzem magam és ha nem bukom a vizsgadíjat, ha mégsem vagy ha megszülök. Necces. De utána meg tény, hogy még alkalmatlanabb lesz :)
2022. máj. 26. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
89%
Mindenképp elmennék, jobb letudni előtte ahogy írod :)
2022. máj. 26. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
82%

Kérdezz rá, hogy ha véletlenül szülés miatt nem tudsz részt venni akkor van-e lehetőség, hogy ne bukd el a pénzt. Simán lehet, hogy segítőkészek lesznek és akkor elmész ha minden oké és letudod.

Hajrá! :)

2022. máj. 26. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
86%
Vizsga miatti félelem miadt nem fog elindulni szülésed, de nyugodtan elmehetsz vizsgázni. sok sikert!
2022. máj. 26. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
65%
Én is elmennék :) én 2 nappal szülés előtt még a konyhabútorhoz néztem munkalapot
2022. máj. 26. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
9%
Dehogy
2022. máj. 26. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
92%

Simán elmennék! Nekem is vizsgaidőszakom volt 38-39 hetesen, valahogy mindig sikerült odagurulni. 41. héten szültem.

Jobb most túllenni rajta, baba mellett nehezebb.

2022. máj. 26. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
92%
Én 38 hetesen vizsgáztam. Jobb letudni, mint utána baba mellett.
2022. máj. 26. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!