Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Genetikai uh helyett 5D-s uh?

Genetikai uh helyett 5D-s uh?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Kb 3het mulva kell mennem a 3.genetikai uh-ra. Az helyett elmehetek 5d-re? A dokim magan. Az o rendelojebe van az 5d-s babamozi is. Vagy mindenkepp a sima uh kell?

2022. máj. 29. 20:13
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Nem, babamozi nem helyettesíti a genetikai ultrahangot, teljesen más a célja, más aspektusból nézik a babát. A genetikain felül persze olyan külön vizsgálatra mész amire csak szeretnél.
2022. máj. 29. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
51%

Egyszer voltam babamozin. Az alap dolgokat megnézegették (szívműködés, testrészek, vese, hólyag, gyomor, gerinc, agy, stb.), de közel sem olyan alapossággal, mint a genetikai uh-t, amit egyébként nekem is szonográfus csinált, dehát ez a dolga, miért lenne rosszabb, mintha orvos csinálná? Nem értem... Nőgyógyászati klinikán a szonós csak ilyeneket csinál napi 8 órában. Látott már egyet s mást.

Én max annak látom értelmét, ha olyan genetikai uh-ra mész, ahol a gép tud 4-5D-t is akár, így a fő csapásvonal az egészség, de meg is lehet kukkolni több D-ben. A babamozi alapvetően nem erről szól.

2022. máj. 30. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!