Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Júliusra van foglalva kirándul...

Júliusra van foglalva kirándulás Tunéziába, most lassan a 16.hétbe lépek be.Amikor a foglalás történt, még csak a pozitív teszt volt, de nem voltam dokinál.Mire érdemes odafigyelni, szabad-e fürdeni? Volt-e valaki hasonló helyzetben?

Figyelt kérdés

2022. máj. 31. 12:00
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:

Remélem sikerül valami megoldást találni, ami a többieknek és nekünk is jó.

Egy kis kikapcsolódás kellene, a tengerpart is szuper lenne, de nem akarom végigidegeskedni az egészet.

2022. máj. 31. 14:35
 12/26 anonim ***** válasza:
8%
Ott semmilyen óvintézkedéssel nem tudod teljesen kizárni, hogy valami irtózatos fertőzést össze szedj. Bár gondolom téged nem zavar, ha úgy foglaltatok, hogy már pozitív volt a teszted. Felelőtlenség terhesen oda menni.
2022. máj. 31. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
32%
Ismerős is mindenre odafigyelt Egyiptomban, mégis rájött a cifra, gyógyszert kellett vennie ott helyben. Nem Tunézia, de szerintem nincs sok különbség.
2022. máj. 31. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
39%
Ja meg tényleg, ha ott esetleg valamit összeszedsz, még egy vény nélküli gyógyszert sem tudsz bevenni majd nyugodt szívvel rá, mert lehet azt sem fogod tudni mi az, vagy egyáltalán terhesen lehet-e.
2022. máj. 31. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
31%
Még egy dolog. Arra is figyelni kell, hogy a palackos vizet előtted nyissák ki, vagy te magad nyisd ki, mert hallottam olyat is, hogy ezzel is trükköznek az ilyen országokban, hogy úgy tesz a pincér, mintha ásványvizet töltene, közben meg nem ásványvíz van benne.
2022. máj. 31. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
0%
jo nyaralást.tartsd be
2022. máj. 31. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
4%
Én nem mennék el de te tudod.
2022. máj. 31. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, de reméltem lesz olyan is aki volt hasonlóan Tunéziában várandósan és esetleg megosztja a tapasztalait, mit hogyan érdemes csinálni.

Ezzel a céllal írtam ki a kérdést, nem azért, hogy mindenki felelőtlennek tartson.

2022. jún. 1. 10:07
 19/26 anonim ***** válasza:
10%
Ha ezek után is arra vársz, hogy valaki megerősítetsen abban, hogy miért mehetsz akkor igenis felelőtlen vagy.
2022. jún. 1. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
79%

Én javaslom a kompromisszumot és inkább Horvátországot vagy Görögországot céloznám meg. De leginkább az lenne a fontos, hogy Európában maradjatok, ahol azért nagyjából mindenhol van ivóvíz és jók a higiénés körülmények.

Mi is elugrunk pár napra, mert imádom a tengert és még utoljára szeretnénk egy kicsit kettesben kikapcsolódni (12 hetes vagyok) :)

De ez csak egy másfél órás repülőút Görögország legközelebbi csücskébe. Doki, védőnő rábólintott.

2022. jún. 1. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!