Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 5-6 hetes terhességnél jövőhét...

5-6 hetes terhességnél jövőhéten kell mennem könyvért?

Figyelt kérdés
Sziasztok a véleményeteket kérném. 5-6 hetes terhes vagyok csináltak uh-ot és a petezsák 8mm a szikhólyag 2mm. Jövőhéten kellene mennem kiskönyvért ami azért fontos mert endokrinológiára járok és igazolnom kell, hogy várandós vagyok mert soron kívül fogadnak. Nemsokára mennem kell és az a kérdés, hogy szerintetek míg nem látnak szívműködést menjek könyvért? Olyan parás vagyok de muszály endokrinológushoz mennem, hogy beállítsa a gyógyszereimet és ne legyen baj a babával. Így is két elzáródott petevezető mellett sikerült 10 év után:) Onnan tudom, hogy fejlődik mert mikor pozi lett a teszt azonnal felkerestem a dokit, hogy méhen belül van-e és megnézte hasi uh-val és azt mondta igen de még pici és csak petezsák van, az is nagyon pici. Most meg mint írtam már 8mm a petezsák és látszik a szikhólyag. Remélem nem lesz gond. Szerintetek mit csináljak?
2011. júl. 8. 17:10
 1/6 anonim ***** válasza:

Nekem 12 hetesen kellett elmennem a védőnőhöz, addig azt mondta a doki, hogy felesleges lenne, mert bármi történhet.

Mondjuk hozzáteszem, hogy mi 8. héttől a 17. hétig minden héten uh-ra jártunk.

2011. júl. 8. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Szívem szerint még várnék csak az endokrinológia miatt tettem fel a kérdést, hogy ha mennem kell valamit mutatnom kell, hogy várandós vagyok és a védőnő ezt javasolta de gondoltam megkérdezek több embert mi a véleménye.:) Természetesen nem lesz jobb ha meg van a könyv csak tudok mutatni valamit ami igazolja a dolgot a doktornőm felé.
2011. júl. 8. 17:23
 3/6 anonim ***** válasza:

12 dik héttől kapsz majd kiskönyvet

ne siess előre

szerintem kérj egy igazolást miszerint terhes vagy szerintem ezt is úgyanúgy elfogadják !

2011. júl. 8. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nagy tévedés, hogy 12 hetesen kapnak a kismamák könyvet, bár lehet, hogy csak nálunk van ez hamarabb! Én már a 8 hetes kontroll után mehettem a védőnőhöz, mert az orvos küldött. 5-6 hetesen még nem tudom, hogy a védőnő ad e kiskönyvet, de azért egy próbát megér!


Sok Boldogságot és Jó egészséget kívánok!

2011. júl. 8. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia. Én 6hetesen már megkaptam kis könyvet !! Nyugodtam elmehetsz a védőnőhöz,elmondod miért ilyen sürgős,és meg foglya csinálni :)

üdv

2011. júl. 9. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én 8 hetesen kaptam könyvet, de addig, amíg nem volt szívhang engem sem küldött a doki. Hülyén hangzik, de addig ők nem vesznek terhesnek. Szóval felesleges rohanni!
2011. júl. 9. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!