Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Bajt jelezhet, ha úgy érzem,...

Bajt jelezhet, ha úgy érzem, hogy a hüvelyemben mozog a baba?

Figyelt kérdés
23 hetes vagyok. Tegnap óta időnként azt érzem, hogy a baba mintha a hüvelyemben “kotorászna”. Nehéz jobban leírni. Nagyon ijesztő. Görcs, fájdalom nincs. Néha egy-egy pillanatra kis szúrást érzek, de ez akár órákra abbamarad. Nem tudtam elérni az orvost. Menjek ügyeletre? Első baba, nem tudom mi normális és mi nem. Pénteken voltam ultrahangon, minden rendben volt.

2022. jún. 7. 13:55
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
#9 Sajátos a humora, az biztos, de egyébként nagyon jó szakember, így tényleg megnyugodtam. 😄
2022. jún. 7. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Most ismét szurkálgat. Meg volt egy kis vizes folyásom. Kb 50 forintosnyi. Szagtalan. Épp megnyugodtam, de most megint zavar. Lehet, hogy volt ilyen eddig is, csak nem figyeltem. Minden esetre figyelem, ha további szivárgást észlelek mégis bemegyek a kórházba.
2022. jún. 7. 17:03
 13/13 Moravetz Rita válasza:

Szia hát én is abba az időbe vagyok mint te. Nekem is vannak ilyen érzéseim 🙈🤣 feszt azt érzem mintha a kezével matatna ott 🤣 kis pihenés után alább hagy.

Az elején a frászt hozta rám. Én is azt hittem ki esik 😂

Teljes normális. Szimplán fészkelődik.

2022. jún. 8. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!