Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nincs 4 hónapja hogy szültem,...

Nincs 4 hónapja hogy szültem, most újra tüneteim vannak. Miért?

Figyelt kérdés
Gumival védekezünk, nem tűnt fel hogy kiszakadt volna. Menzeszem egyszer volt, kb 2-3 héttel a gyermekágyi vérzés után, de szoptatok, azt hittem amiatt nem rendes még. Viszont ugyanolyan tüneteim kezdenek lenni, mint tavaly majdnem ilyenkor. És egyre erősebben. Sokat szédülök, reggelente és ha éhes vagyok hányingerem van, ma majdnem hánytam is, ugyanazoktól a szagoktól rosszul vagyok, állandóan fáradt vagyok pedig jó babám van, nem ő fárasztó le és eleget alszom. Ugyanígy kezdődött tavaly is, és ebből lett egyre erősebb. Ugye nem lehet újabb terhesség? Vajon lenne értelme tesztet csinálni? Az előző terhességből kiürült már a hcg?
2022. jún. 8. 07:47
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Egy teszt sose árt.
2022. jún. 8. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
95%
Nekem hasonló volt, hasonló időben,mint neked. Bőgtem a reklámon, ingerült voltam. Azt hittem, hogy beállt a mensim, de kiderült, hogy nem. Szerintem a hormonok okozzák. De azért egy tesztet csinálj :)
2022. jún. 8. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
A teszt megmondja!
2022. jún. 8. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Teszt?
2022. jún. 8. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
94%
most komolyan inkább kiírtál egy kérdést ahelyett hogy tesztelnél? 😳
2022. jún. 8. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Sose értettem hogy miért jobb egy kisregényt leírni és emberek véleményére várni ahelyett,hogy csinálna egy tesztet🤷‍♀️
2022. jún. 8. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
67%
egy négyhónapos akkor is fárasztó, ha nem fárasztó...
2022. jún. 8. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Azt is kérdeztem hogy megéri e tesztet csinálni, mert nem tudom hogy kiürült e már az előző terhességből a hcg. Erre válaszolna valaki? Mielőtt bepánikolnék egy esetleges fals pozitív eredmény miatt.
2022. jún. 8. 10:30
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha már meszeszed volt akkor hcg sincs!
2022. jún. 8. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
82%
A HCG termelődés már az első trimeszter után leáll, kizárt, hogy szülés után 4 hónappal pozitívat adjon a teszt.
2022. jún. 8. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!