Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesen autópályán utazni?

Terhesen autópályán utazni?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Kérlek leírnátok utaztatok -e terhességetek alatt autópályán hosszú időket?


Egyetemre járok, levelezősként, mellette dolgozom már régóta. Szeretnénk kisbabát, mert minden feltétel adott hozzá.


Azonban Pestre jàrok egyetemre és autópályán szoktunk menni vagy olykor vonattal megyek. Az út 3 óra, mert egy kis faluba lakunk, így onnan sok idő..


Havonta 1x kell járnom. Nem tudjuk mikorra jön össze, de ha esetleg nyár végén jönne össze akkor az egész terhességi időm alatt járni kellene suliba.


A sulit nem szeretném félbe szakítani semmiképpen, mert a babamegérkezése után sokkal problémásabb lenne és már csak ez az 1 évem van hátra és jól megy szerencsére.


A kérdésem, hogy nyilván az orvos majd megmondja lehet vagy sem. De ti utaztatok ennyi időt? Az fordult meg a fejemben, hogy mikor kb. 130-cal megyünk az nem -e árt, ez a nagy sebesség neki. Esetleg akkor végig 110-zel mennénk, illetve megállnánk óránként.


A vonatot azért nem szeretem, mert a klíma nagyon hideg és szétszoktam fagyni..., de gyakran járok azzal is, egyébként nincs bajom vele.



Köszönöm előre is a bíztató szavakat!



2022. jún. 14. 21:08
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
79%
Húú, a kérdező a tipikus példája a mostani elcseszett felsőoktatási rendszernek, hogy manapság bárki, de tényleg bárki diplomát szerezhet. 😭
2022. jún. 15. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
80%
Baja nem lesz a babának a sebességtől, de nem tudhatod milyen lesz a terhességed. Az egyik ismerősöm mindkét terhessége alatt végig a 9 hónap alatt rosszul volt, állandóan hányt szinte. Persze lehet, hogy neked semmi rosszullét nem lesz, de ha mégis, akkor pokol lesz az a 3 óra autóban.
2022. jún. 15. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 A kérdező kommentje:

Köszönöm a kedves válaszokat. A kérdést lezártam. Felőlem cseveghettek még alatta, de nekem már nincs erre időm.


A választ megkaptam. Sziasztok.

2022. jún. 16. 08:14
 34/34 anonim ***** válasza:
53%

Akkor szerinted annak a nőnek mi lesz a babájával, aki repülővel utazik terhesség alatt? 😅 Az ám a sebesség...

Te pedig egy rossz troll vagy.

2022. júl. 21. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!