Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek hàny èves korig...

Szerintetek hàny èves korig kellene szülnie egy nőnek?

Figyelt kérdés

2022. jún. 16. 17:08
1 2 3 4 5
 31/45 anonim ***** válasza:
16%
A direkt úgy alakítottam azt jelenti, hogy direkt dolgoztam végig azt az időt amíg másokat eltartottak a szüleik pl. egyetem alatt (ami szintén normális, semmi gond ezzel, legtöbb egyetemi volt csoporttársam még mindig eltartják), hogy szülhessek, legyen munkaviszonyom, legyen hova visszamenni szülés után. Ettől függetlenül például mi is megszenvedtük, hogy megfoganjon, ezért is csúszott…Gondolkodni is lehet mielőtt mindent magunkra veszünk és pontozunk le ész nélkül….
2022. jún. 16. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/45 anonim ***** válasza:
85%
Én is úgy szerettem volna alakítani, mint a 10-es, hogy huszonnéhány évesen már anya legyek. De lelkileg egyáltalán nem voltam rá érett. 30 éves voltam, mikor az első babám született. Ha nem csak a biológiai szempontokat vesszük figyelembe, akkor ez így is volt jó.
2022. jún. 16. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/45 anonim ***** válasza:
57%
Nem kell mindent elhinni. Pár órás diákmunka nem munka.
2022. jún. 16. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/45 anonim ***** válasza:
21%
Sajnálom, hogy te csak a diákmunkáig látsz :)
2022. jún. 16. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/45 anonim ***** válasza:
21%
Imadom ezt a 30 ev alatt el kell tartani a not, sot az nem is no csak egy kiscsaj. En 26 evesen szultem az elsot, ekkoraiban mar key account&trade marketing manager pozicioban dolgoztam 6 szamjegyu fizetesert egy multinal… mert egyetemen mar gyakornokoskodtam, aztan egybol elitettem a karrierem es sikerult! Szoval ez eleg bena dolog erre fogni. Attol meg h te csak 40 eves korodra tudtal megfelelo egzisztenciat eloteremteni meg megtalalni a megfelelo tarsat hozza attol meg nem biztos h minden mas akinek ezek hamar mentek az egy bena kiscsaj akit el kell tartni aztan majd ugyis szethull a fiatal kis csalad… lehet te voltal a bena nem?
2022. jún. 16. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/45 anonim ***** válasza:
24%
Sajnos rengetegen gondolják azt utolsó, hogy aki 30 alatt szül, az a semmire szül, diákmunkán van és eltartják… A védőnőm szó szerint fel akarta hívni a munkáltatómat, hogy tényleg dolgozom-e….
2022. jún. 16. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/45 anonim ***** válasza:
100%
Saját magamnal azt mondom 35.
2022. jún. 16. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/45 anonim ***** válasza:
73%

Ez a világ egyik legundorítóbb kérdése.

Kíváncsi vagyok, hogy mit szólna az, aki már 30 alatt megszülte amennyit akart, ha nem úgy alakul az élete...

Úgyis mindenki a saját példáját védi meg azt gondolja jónak, ritka az, aki bevallja, hogy jobb lett volna máshogy.


Ez meg egy ostoba barom kérdés.

2022. jún. 16. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/45 anonim ***** válasza:
25%

30.

Mi 3 gyereket akartunk. Aztán az élet úgy hozta, az első 26 éves koromban jött, a második pedig 29. Én meghúztam a vonalat, ennyi. Nem lesz 3.


A károgóknak pedig, 18éves korom óta dolgozom, eltartom magam. Nem, nem diákmunkán. 23voltam, mikor férjemmel megvettük a közös házunkat. Addigra volt mind a kettőnknek saját autó is. Szóval nem mindenki a semmire szül, mert fiatal.


30 vagyok, 3 szakmával, nyelvvizsgával. Oké, diplomám nincs, nem is akartam sosem. De van 8 év ledolgozott időm, nagyon várnak is vissza.


Anyám 38volt, mikor az öcsémet szülte. Ha újrakezdené, biztosan nem vállalná be újra.

2022. jún. 16. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/45 anonim ***** válasza:
100%

28 vagyok, most várom az első kettőt, és így, hogy ikrek, nem is lesz több. Mindig is maximum két gyereket szerettem volna, tehát örülök is, hogy így alakult.

Eddig mindig azt gondoltam, hogy 32-35 éves korom előtt nem szeretnék gyereket, most viszont egy pár hónapja valami “átkattant” bennem, és inkább most szerettem volna.

Diploma, nyelvvizsga, anyagi háttér megvan, a szűk család is mindenben támogat, tehát én egyáltalán nem érzem úgy, hogy mert nem vagyunk még 30 évesek, ez bármiben is hátràltatna.


Viszont az tény, hogy ez egy olyan kérdés, amire mindenki a saját tapasztalatai alapján tud választ adni. Nem is nagyon látom értelmèt annak, hogy leírjak egy tól-ig kort, és akkor azáltal majd az univerzum az ennél fiatalabb/idősebb nőket meggátolja a gyerekszülésben, ez maximálisan az adott pár dolga, és senkinek semmi köze hozzá.

2022. jún. 16. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!