Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek hàny èves korig...

Szerintetek hàny èves korig kellene szülnie egy nőnek?

Figyelt kérdés

2022. jún. 16. 17:08
1 2 3 4 5
 41/45 anonim ***** válasza:
89%
Én max 30 éves koromig akartam, 29 évesen szültem.
2022. jún. 16. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/45 anonim ***** válasza:
0%
Amúgy vicces, hogy a kérdés "szerintetek...?", erre egymás után írjátok, ti hogy s mint 🤣
2022. jún. 16. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/45 anonim ***** válasza:
57%
Innentől kezdve nem is lehet objektív egy válasz.
2022. jún. 16. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/45 anonim ***** válasza:
29%

Ha általánosságabn nézzük akkor szerintem 35 éves korig.


Ha magamra vonatkoztatva nézem, én is úgy próbáltam alakítani az életem, hogy fiatalon anya lehessek, de végül nem úgy alakult, és semmiben sem tehetek róla.


Én már 25 évesen készen álltam a gyerekvállalásra, 5 éve voltam akkor együtt a párommal, mindkettőnknek volt már piacképes diplomája, jó fizetése, megfelelő biztosítási jogviszonya, 4 évre fix díjas albérletünk.

Csak a párom még "nem állt készen" rá. Persze lehet mondani miért pont őt választottam, de honnan kellett volna tudnom, 20 évesen amikor megismerkedtünk, hogy ő még 25 évesen nem fog keszen állni a gyerekvállalás rá amikor én igen.


Épp betöltött em a 27-et amikor elkezdtünk próbálkozni, szóval ha első pár hónapban összejön még mindig az átlag alatt lettem volna az első gyerekkel. Csak nem jött. 29 éves vagyok, lombikozzunk, 30 éves korom előtt már biztos nem fogok szülni, pedig tervezni azt terveztem hogy addigra a másodikat fogom szülni. Csak ez nem egy tervezhető dolog, az élét nem úgy működik hogy úgy alakító ahogy akarom, de erre majd az arrogáns válaszoló is előbb-utóbb rá fog jönni.


Nekem ha úgy alakul hogy csak az örökbefogadás marad, odáig is 35 alatt szeretnék eljutni.

2022. jún. 18. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/45 anonim ***** válasza:
64%
Elsőt 22 évesen, a másodikat 25 évesen, és most 31 évesen várom a harmadikat 😊 amúgy mindenki maga érzi szerintem. Van aki már 18-19 évesen szül, van aki 30 előtt semmi képp.
2022. jún. 19. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!