Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Volt már másnak is cisztája...

Volt már másnak is cisztája terhesen? Hogyan végződött?

Figyelt kérdés
Igaz még csak 6 hetes vagyok de az uh-n látható volt egy 30 mm nagyságú ciszta is és nagyon félek hogy valami probléma lesz. A doki szerint nem kell aggódni. Progeszteront szedek. Esetleg van valami amit még lehetne “tenni ellene”?
2022. jún. 17. 10:19
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell aggódni. Nekem 6 centis volt, sárgatest ciszta, már felszívódott valahol a 14-15 hét körül. Ne stresszelj ezen, én nagyon féltem és visszagondolva butaság volt
2022. jún. 17. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ja és tenni ellene semmit nem tudsz, meg kell várni hogy felszívódjon.
2022. jún. 17. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is sárgatest cisztát vett észre az orvos 7 hetesen, de azt mondta azzal nem foglalkozunk, mert felszívódik. Így is lett, semmilyen problémát nem okozott. Ha ez a helyzet nálad is, akkor nyugodj meg, semmit nem kell tenni ellene, elmúlik.

Boldog babavárást!

2022. jún. 17. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nálam is sárgatest ciszta volt, 10 cm környékén állt meg a növésben, addig nézték gyakran. Fájdalmat okozott, de nem akkorát, hogy gyógyszert kelljen bevenni. Nagyon gyakori, nem kell miatta aggódni.
2022. jún. 17. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :) azért is aggódom jobban mert januárban missed ab-om volt és nagyon megijedtem amikor mondta a doki hogy cisztát is lát..
2022. jún. 17. 10:52
 6/8 anonim ***** válasza:

de azt is mondta hogy nem kell aggódni… azt miért nem “hallod” meg?


úgysem tudod megakadályozni ha az ilyen korai terhesség elhal, mert nem véletlen.


inkább higgadj le és azzal foglalkozz ami van, ne ami volt vagy ami lehetne. csak pozitívan.


boldog babavárást!

2022. jún. 17. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Első vagyok, az egyik baratnőmnek szintén missed ab után találtak cisztát, semmi baj nincsen nála se, felszívódott, a baba pedig egészséges, júliusban szül :)
2022. jún. 17. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

A cisztákkal onnantól, hogy megfogant a baba már nincs hatásuk a terhesség kimenetelére.

Teherbeesni nehezebb ha esetleg csoki ciszta (ha az előző missed ab-nél már ott volt akkor lehet az), de ha már összejött onnantól nem azon múlik.

2022. jún. 17. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!