Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Létezik megoldás a terhességge...

Létezik megoldás a terhességgel járó problémákra, vagy kötelező szenvedni tőlük?

Figyelt kérdés

Azt tudom, hogy vészes hányás esetén csak infúziót adnak, meg kortyolgass kólát, egyél gyömbért, hátha segít...

Derékfájdalmakra, vizesedésre van valami, ami elviselhetőbbé teszi a szenvedést? Netán arra, ha egy kismama nem tud aludni?

Miért nem fejlesztettek már ki ezekre gyógymódokat, hogy ne legyen szenvedés az egész terhesség? Igen, tudom, hogy ez egy állapot, nem betegség. Viszont nemrég olvastam egy csoportban, hogy a kismamának gyógyszer nélkül kellett szenvednie a migréntől, mert amit szedhetett rá, az nem hatott, mást meg nem írtak fel neki.


2022. jún. 19. 17:07
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
79%

Azért, mert ha gyógyszert szedsz rá, ki tudja hogy a babára az milyen hatással lesz.

Vannak természetes gyógymódok, pl. a kismamatorna a derékfájásra vagy a lábdagadásra.

Ha émelyegsz, arra savanyút kell inni vagy tökmagot, szotyit, nekem az segített.

Az alvás nekem is gond volt, nem tudom miért, de éjjel nem tudtam aludni, csak nappal.

2022. jún. 19. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
70%

A migrénes részhez annyit, hogy sajnos rengeteg orvos van, akik nem képzik magukat, nem járnak, nem néznek utána dolgoknak, csak mindenre kapásból rávágják, hogy nem szabad, szenvedj csak a migréntől, allergiától, bármitől, és nem azért mert érdekli, hanem így levédi magát. Holott egy genetikus simán el tudná mondani, mit lehet meg mit nem, de rengeteg begyepesedett háziorvos is van, holott már rég megdőlt, hogy terhesség alatt semmit nem lehet szedni.


Olvastam, hogy létezik gyógyszer rosszullétekre, néhány országban pl asszem Kanadában is felírják, nálunk meg nem engedélyezett...

2022. jún. 19. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
93%
Azért nem szedhetnek bármit, mert a terheseknek kifejlesztett gyógyszer vetélést is okozhat vagy a magzat végleges károsodását. A nekik kifejlesztett gyógyszerek meg olyanok is, hogy semmire sem valók... Ez sajnos ilyen. A kismamatorna vagy egyéb kímélő rendszeres mozgásforma is jó lehet a derékfájásra, lábdagadásra.
2022. jún. 19. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
20%
2-es, tudod a barátnőm pánikbeteg lett terhesen. Szedett rá gyógyszert. A gyerek autista lett. Persze mindenki állítja, hogy nem attól, de amíg él nem szabadul a lelkifurdalástól. Én biztosan nem kockáztatnék.
2022. jún. 19. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
85%
3-mas vagyok csak kimaradt egy nem szó, szóval a nem terheseknek kifejlesztett gyógyszer...
2022. jún. 19. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
2022. jún. 19. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
2022. jún. 19. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Senki nem mondta, hogy ész nélkül kapdosni kell a gyógyszereket. De felesleges szenvedni, főleg ha az többet árt, mint a cikk is írja migrén esetén.

" A migrén ugyanis egy érgörcs, és ha a lepényben érgörcs van, az éppen a végtagbimbókat ellátó ereket érinti."

2022. jún. 19. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
48%
Én azt nem értem miért kell kötelezően fájjon a vajúdás, erre miért nem fejlesztettek ki valamit :D
2022. jún. 19. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Nem kell szenvedni. Van kismamatorna, masszázs, kinezio tapasszal is kezelhetnek, ezek mozgásszervi problémákon segíthetnek.
2022. jún. 19. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!