Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyit híztatok az első...

Mennyit híztatok az első terhességetek alatt? Sikerült utána leadni a plusz kilókat?

Figyelt kérdés

2022. jún. 21. 22:34
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
17 kilót. szüléssel lement 9, első 8 hónapban visszajött 9. most 9 hónapos, 5 kilót fogytam eddig egy hónap alatt.
2022. jún. 22. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
73%

Én kb. 20 kg-t híztam (csak a védőnőnél mértünk súlyt,mert nem volt itthon mérlegem,ott meg ugye ruhában néztük mindig,szóval nem tudom a pontos végsúlyomat).173 cm vagyok,sportos testalkatom volt,kb.

65 kg-mal kezdtem és 86 körül voltam a végén.Nagy babám született a 41. hétre természetes úton,4130 g és 56 cm volt.A szoptatás rólam olvasztotta a kilókat,némi mozgással a 6. héttől kb. fél év alatt visszaálltam.Másfél évig szoptattam,miután rendeződtek a hormonjaim,a súlyom is visszaállt az eredeti 65 körülire.

Most megint babát várok,ugyanaz a forgatókönyv nagyjából (most vagyok a második trimeszter elején),émelygős vagyok megint,így muszáj többször eszegetnem,hogy ne legyek rosszul.Viszont most már itthon mérem majd a súlyomat heti egyszer reggelente ruha nélkül,az pontosabbat fog mutatni.

Bízok benne,hogy a szoptatással és némi mozgással megint lemennek majd a kilók nagyjából 😊.

2022. jún. 23. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!