Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 13mm-es petezsák van, lehetek...

13mm-es petezsák van, lehetek terhes?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

23 éves vagyok, első babánk lenne.

3 pozitív teszt volt kb 3 hét alatt, most jöttünk haza az orvostól és azt mondta kb 8 hetes terhesnek kéne lennem, de csak 13mm-es petezsákot állapított meg, embriót nem látott.

Egy hét múlva kell visszamenni, akkor már látszódnia kell, ha nem akkor nem fejlődőképes az orvos szerint.

Szerintetek ez normális?

Megmaradhat a baba?

Volt valakinek hasonló?


2022. jún. 25. 17:03
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó menstruációd első napja mikor volt?
2022. jún. 25. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

Május 4.

Azóta érzékeny a mellem és hányinger is szokott kerülgetni.

2022. jún. 25. 17:11
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Én várnék még 2 hetet, ha addig se látnak semmit akkor nincs sok esély sajnos. Magán dokinál voltál?
2022. jún. 25. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

1 hét múlva kell visszamenni, ennyit mondott.

Igen magánrendelésen voltunk!

2022. jún. 25. 17:16
 5/16 anonim ***** válasza:
És szikhólyagot se látott? Elvileg 7+3 vagy, ilyenkor azért legalább szikhólyagnak kéne lenni. Én 6+1-nél és 6+2-nél voltam dokinál, egyik sztk a másik magán úton, és rám is nagyon rám hozták a frászt, hogy nem látnak csak szikhólyagot, és hogy le van maradva, lehet elhalt idő közben, hát.. mit ne mondjak ki voltam. Aztán 8+2-nél látták az embriót szívhanggal, ilyen picinek nagyon változó hogyan fejlődnek és sok lemarad aztán nagyon gyorsan be tudják hozni, aggódni nem érdemes. Nálad mondjuk azért remélem szikhólyagot láttak, de azzal tudsz a legtöbbet tenni érte, hogy megpróbálsz nem annyira stresszelni :) nem lesz semmi baj!! És én a helyedben próbálnék később menni dokihoz, időt adva neki
2022. jún. 25. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Nem mondta, hogy látott volna szikhólyagot.

Remelem minden rendbe jön, jövő héten azért elmegyek, hátha “be tudja hozni a lemaradást” ahogy te írtad.

Majd megírom mi lett a vége.

2022. jún. 25. 17:37
 7/16 anonim ***** válasza:
Az ambuláns lapra nincs írva szikhólyag? Ott nézd meg, lehet csak nem mondta de azt látott. Drukkolok neked! Ha eszedbe lesz mindenképp írd meg mi volt! :)
2022. jún. 25. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Ennyit ír:


TVUH: Uterus rfv-ben, uterus ürében 13mm-s petezsák látható. Evidens petemellékrész és szívműködés még nem látható.


Jövőhéten kiderül!

2022. jún. 25. 17:55
 9/16 anonim ***** válasza:
12%
Szurkolok neked! :) szerintem nem lesz semmi baj, azt mondta volna már ha úgy érzi nem sok esély van, hogy ne reménykedj. A lényeg tényleg hogy ne aggódj :)
2022. jún. 25. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Szorítok neked, hogy minden rendben legyen, bár nekem kicsit aggasztó, amit írsz. Azt tudod esetleg, hogy mikor volt peteérésed? Ha később, akkor viszont simán lehetnek jók ezek az értékek.


Az egyik barátnőmnek 6+1 hetesen volt ekkora a petezsák, de már volt benne szikhólyag is, majd a 7+5-ön szívhang is.

Most én is várandós vagyok (remélhetőleg) május 11 volt az utolsó menzesz, 25.-én peteérés, de dokihoz csak 10 nap múlva megyek először, pont azért, hogy ne idegesítsenek feleslegesen, ha minden jól megy, addigra lesz szívhang nálunk is.

2022. jún. 25. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!