Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Méhen kívüli terhesség lenne? ...

Méhen kívüli terhesség lenne? Màjus 21.én volt meg utoljàra, Június 5.en lett pozitív az LH tesztem. Akinek volt hasonlóan része, Megmaradt a pici? Bővebben lent

Figyelt kérdés

Ma bekerültem kórházba, több pozitív terhességi teszt után, mert egész nap fájt a derekam, és elkezdtem nagyon vérezni

Ezen a héten hétfőn voltam nőgyógyász al, aki megvastagodott méh nyàlkahàrtyàt làtott csak. Ahogy ma a sürgősségin is. Semmi mást nem látott méhen belül.

Viszont a petefészeknél lâtott valamit, amire azt mondta lehet méhen kívüli terhesség is.

De igazából 3lehetoseget vázolt fel, 1)normal terhesség, csak még nem látni. 2)vetélés, 3)méhen kívüli terhesség.

Fájdalmaim nincsenek, a vérzés pedig elállt.


2022. jún. 26. 00:44
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
89%

Barátnőmnek így volt jópár éve. Ugyanezt mondták neki. Csináltatott HCG tesztet vérből, nem duplázódott, hanem csökkent. Nem maradt meg a terhesség, de spontán ürült, műteni nem kellett. Azóta már született babája.

Ettől függetlenül neked ugyanúgy játszhat a másik 2 lehetőség is. Bár, ha 5-én kellett volna megjönnie, normál ciklusnal szerintem már látni kellett volna valamit, legalább petezsákot. Figyelj oda, mert simán lehet méhen kívüli is.

2022. jún. 26. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszod.

5.én az ovulaciós tesztem lett pozitív, ezen a héten hétfőn kellett volna csak megjönnie.

Egyenlőre a vérzés teljes mértékben megâllt, minden fájdalmam elmúlt a derekamban is.

Jövőhét hétfőn kell visszamennem az orvosomhoz, hátha akkor fog már látni valamit.

2022. jún. 26. 05:23
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

Nekem mikor méhen kívülim volt, megállás nélkül fájt azon az oldalon a petefészkem, illetve folyamatt kv-zacc szerűen barnáztam. Ez 99%ban igaz a méhen kívüli terhességekre azt mindta a dokim.

De nem azt mondom, hogy nálad kizárható.


Majd az idő eldönti mi lesz a kimenete. Pihenj, ne stresszelj és majd eldől. Igazából bármi lehet még ebből

2022. jún. 26. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

Akkor ez még iszonyat korai, az is lehet, hogy csak kémiai terhesség lett.

Ha görcsölsz, fáj a hasad, vérzel, menj be az ügyeletre, nagyjából ennyit tehetsz sajnos. Hétfőn még mindig nagyon korai lesz a terhesség megállapítás.

2022. jún. 26. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:

Jaj, bocsánat, éjszaka elsiklottam az LH felett. Úgy teljesen más. Ezek szerint terhességi tesztet nem is csináltál? Miért nem?

#1

2022. jún. 26. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

Terhessegi tesztet is csinaltam kb 1hettel a nem várt elötttől, szépen erősödött a teszt csik naprol napra. Viszont ma is csinaltam és nagyon elhalványodott, ismèt van vérzés nem sok, de biztos vagyok benne, hogy ez a terhesség sajnos nem fog megmaradni.

Tegnapi tesztem alulrol a 3.

A mai pedig az also kettő

[link]

2022. jún. 26. 10:20
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Akkor ez valószínű egy kémiai terhesség volt és megjött.
2022. jún. 26. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon elhalványodott az a teszt.1 nap alatt ilyen sok halványodás kémiai terhességnél van.
2022. jún. 26. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

Igen, ez sajnos kémiai terhesség volt. 😟 Engedd el, majd legközelebb sikerül.

#1

2022. jún. 26. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

Sajnos tényleg el kell engednem... Csak mostmàr végleg.

Rengeteg vetélésem volt, és férjem megmondta ha most sem marad meg a terhesség, akkor bizony soha többet nem próbálkozunk.

2022. jún. 26. 14:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!