Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vizes folyas vagy magzatviz...

Vizes folyas vagy magzatviz szivargas?

Figyelt kérdés

20 hetes vagyok es az alap minimalis feher kremes folyasom melle van egy vizesebb is. Egy nagyobb volt a bugyin. Illetve ha kezzel ellenorzom ott a helyzetet eleg nedves vizes a heyzet.


A vizesebb huvelyfolyas normalis vagy szivarogna a magzatviz? Ezt honnan lehet megkulonboztetni?


20hkm


2022. jún. 28. 10:35
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
14%
Nőgyógyászati ügyelet. Most.
2022. jún. 28. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Amúgy normális a bő folyás, de így a semmiből, hát szerintem is nézesd meg
2022. jún. 28. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
En ezzel ketszer megjartam az ugyeletet,volt,hogy amig vettem fel a bugyimat folyt belőlem a víz..hálaeg folyás volt..
2022. jún. 28. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Nem a semmibol, mar honapok ota ilyen
2022. jún. 28. 11:00
 5/17 anonim ***** válasza:
Akkor már nyilván látta orvos is.
2022. jún. 28. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Akkor csak folyás lesz szerintem, nekem is ilyen
2022. jún. 28. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Orvosnak eddig nem emlitettem igy azt nem kifejezetten nem mondanam h “latta orvos”


Ha sokszor ilyen akkor gondolom nem magzatviz?

2022. jún. 28. 11:18
 8/17 anonim ***** válasza:
Nekem a 12. héttől vizes folyásom volt, ahogy haladt előre a terhesség, egyre bővebb. Mindig mondtam az orvosnak és mondta, hogy ez teljesen normális.
2022. jún. 28. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

En nagyon korainak tartanám a magzatvizet (persze nem kizárt).


Nekem is volt nagyon durvavizes folyásom nagyon sokszor.


Illetve ha bemennél az ügyeletre sem biztos h jó lenne.

Én 39.héten konkretan magzatviz szivargással mentem be. Majd a doki hülyének nézett, mert a magzatvíz nem szivárog. Vagy elfolyik vagy nem 🤦‍♀️

Férjem kicsapta a balhét, annyit értünk el, befektettek, de meg sem vizsgáltak.

Ez reggel volt. Napközben 3 doki is rámnézett, de még csak köszönni sem voltak képesek, nem h megvizsgálni. Már szo szerint könyörögtem. Hallottam hogy kinn a másik helyiségben rőhögtek, hogy szivárog a magzatvíz... Estére aki jött doki, egyedül ő vett konolyan, indította is a szülést mert szinte semmi magzatvíz nem maradt.


Ezt csak tanulsagképp irtam le

2022. jún. 28. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Hát azért ez jó hülye doki volt, az enyém mikor felhívtam, hogy isten bizony nem tudom eldönteni, hogy ez magzatvíz szivárgás, vagy bepisilnék kicsit, akkor azt mondta, semmi gond, menjek be, és megnézik. Magzatvíz szivárgott egyébként, de a feje mindig ha mozdult egy kicsit, elzárta. Volt ott egy anyuka, negyedik terhesség, neki viszont pisi volt, röhögött is rajta, de őt se zavarták el. Döbbenet, hogy milyen hülye orvosok is vannak...

Kérdező, szerintem neked sem magzatvíz, de lehet kapni egyébként ilyen magzatvíz szivárgást jelző betétet, kék lesz, ha magzatvíz jön. Mi is vettünk annó, mondjuk mire a férjem hazaért a szülésből, kék lett, de ugye mi bementünk, mert én már 38+3 voltam. De 20 hetesen szerintem ez inkább folyás lesz.

2022. jún. 28. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!