Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyire normális ha 8 hetesen...

Mennyire normális ha 8 hetesen még mindig csak ilyen a tesztem?

Figyelt kérdés
5 hetesen voltam dokinál de akkor még nem látott semmit. Hétfőn kell csak visszamennem de kicsit aggaszt hogy nem sokkal erősödött a teszt egy hónap után sem. Pont egy hónappal ezelőtt teszteltem először pozitívat.

2022. jún. 30. 15:43
1 2 3 4 5
 11/41 anonim ***** válasza:
79%
Ha ennél nem volt erősebb azelőtt sem, akkor én nem aggódnék. Hallottam már olyanról is, akinek nem választódott ki valamiért a hormon a vizeletébe, így ilyen tesztekkel ki se tudták mutatni a terhességet… persze nyilván ez ritka.
2022. jún. 30. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 A kérdező kommentje:

Kedves 9es válaszoló,ha az orvos rendben talált volna mindent akkor nyilván nem tesztelnék többet es ha hétfőn lát már valamit akkor nem tesztelek többet.

Kedves utolsó sajnos nem volt ennél erősebb tesztem ezért is aggódok.

Köszönöm a válaszokat 😊

2022. jún. 30. 20:44
 13/41 anonim ***** válasza:
100%
Mindenkepp ird meg kerdezo hogy mi tortent!!! 🤞🏻🤞🏻
2022. jún. 30. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 A kérdező kommentje:
Rendben megfogom mindenképp ☺
2022. jún. 30. 21:30
 15/41 anonim ***** válasza:
100%

Nekem akkor volt ilyen, amikor üres maradt a petezsák.


A dokim (a gyakori népéhez képest) mindig azt mondja, ha nem erősödik, az sajna gondra utal.

2022. júl. 1. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 anonim ***** válasza:
72%

Nagyon szorítok neked, hogy minden rendben legyen.


Én ma vagyok 7+2.

Az én tesztjeim:

[link]


Az első kettő június 8. Sokadik vizeletből délután. (A nemvárt napja)

A második az 9. reggel.

A zöldek június 13.

De megijedtem, hogy annyira nem erősödik, ezért csináltam meg a facelle tesztet 17.-én.

Orvoshoz először jövőhét kedden megyek, akkora kaptam időpontot, akkor leszek 7+6

2022. júl. 1. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 A kérdező kommentje:

Ezek nagyon szép pozitív tesztek ,énis szorítok neked .

Kíváncsi vagyok hogy nekem mit mond majd az orvos. Majd írd meg hogy minden rendben volt-e nálad

2022. júl. 1. 15:35
 18/41 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ez nem jelentett jót sajnos… Ugyanúgy figyeltem én is, hogy erősödik e, de sajnos nem. Pont egy hete indult be a vetélésem 6 hetesen. Én nézettem hcgt vérből is és ott is bebizonyosodott, hogy nem duplázódik.:(
2022. júl. 2. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 A kérdező kommentje:
5 hetesen volt egy 2 napig tartó barnázásom azért is mentem orvoshoz énis vetélésre gondoltam akkor, de az orvos nem látott semmit hasi uh-n 🤷‍♀️ de majd hétfőn kiderül. Ha most sem lát semmit akkor sem adjuk fel a próbálkozást
2022. júl. 2. 10:23
 20/41 anonim ***** válasza:
100%

Szorítok neked! Majd írd meg légyszi, hogy mit mondott a doki. Lehet, hogy neked kevésbé koncentrált a vizeletedben a hcg.

Terhességi tüneteid vannak?

Nekem az volt a furcsa, hogy pár napig volt, de utána hirtelen minden eltűnt.

Én már akkor tudtam, hogy valami nem okés.

2022. júl. 2. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!