Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyire normális ha 8 hetesen...

Mennyire normális ha 8 hetesen még mindig csak ilyen a tesztem?

Figyelt kérdés
5 hetesen voltam dokinál de akkor még nem látott semmit. Hétfőn kell csak visszamennem de kicsit aggaszt hogy nem sokkal erősödött a teszt egy hónap után sem. Pont egy hónappal ezelőtt teszteltem először pozitívat.

2022. jún. 30. 15:43
1 2 3 4 5
 21/41 A kérdező kommentje:
Nekem megmaradt minden tünetem ( hasszurka,hányinger,fejfájás )kivéve a mellfájást mert az a barnázás után elmúlt és most rá több mint 3 hétre újra kezdett fájni,szóval nem tudom mit gondoljak. Elég furcsa ez az egész
2022. júl. 2. 21:45
 22/41 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit furcsállom, hogy ilyen soká hívott vissza az orvos :/ 1-2 héttel később is már kellett volna látnia valamit. Én azért felkészülnék mindenre a helyedben, de nagyon nagyon szurkolok!!!
2022. júl. 3. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 A kérdező kommentje:
3 hetet mondott ,igen felkészültünk jóra is rosszra is egyaránt. Köszönöm a szurkolást mindnekinek
2022. júl. 3. 09:12
 24/41 A kérdező kommentje:
Na most értem haza a dokitól ,nem találtak semmit . Elvileg vannak érett tüszőim csak nem tudtak megrepedni 😌 a pozitív tesztek miatt kaptam beutalót vérvételre hogy nehogy méhen kívüli legyen,viszont látott valamit ami lehet hogy ciszta de mondta hogy nem tudja mi lehet mert cisztának meg túl kicsi 🤷‍♀️ reggel meg indulás előtt pisi után volt egy csepp rózsaszín folyás tettem is fel tisztasági betét a biztonság kedvéért, ott meg másfél óra várakozás után elmentem pisilni de akkor nem jött semmi. Most ahogy hazaértem már nagyon sötét barna valami van ,valószínű megfog jönni.
2022. júl. 4. 12:41
 25/41 anonim ***** válasza:
87%
Akkor lehet, hogy elindult valami, és azt látta, de megállt a fejlődésben :/ sajnálom! Remélem hamar túl leszel rajta fizikailag és lelkileg is!
2022. júl. 4. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 A kérdező kommentje:
Remélem énis,de nem adjuk fel ,egyszer csak sikerül ☺
2022. júl. 4. 13:32
 27/41 anonim ***** válasza:
100%

Sajnálom!Megértem mit érzel mert én is átestem ezen 3 hónappal ezelőtt.

Csak nálunk már volt petezsák,szikhólyag és embrió kezdemény is és a méretek is tökéletesek voltak csak a szívhang hiányzott 6 hetesen.Az orvoshoz 8 hetesen visszamentem majd kiderült hogy nem fejlődött semmit sem a terhességem.Meg kellett műteni is.Szóval nagyon helyes a hozzáállásod hogy nem adod fel.Mi sem adjuk fel és sikerül egyszer biztosan.Sok sikert!

2022. júl. 4. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 A kérdező kommentje:
Köszönöm,sok sikert nektek is !
2022. júl. 4. 14:20
 29/41 anonim ***** válasza:
Köszönöm!Bízzunk benne és egyszer úgyis sikerül.
2022. júl. 4. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 A kérdező kommentje:
Ti régóta próbálkoztok?
2022. júl. 4. 14:50
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!