Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikortól nem mentetek kb....

Mikortól nem mentetek kb. sehová? Volt e egyáltalán ilyen?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


39 hetes vagyok jelenleg. Épp jövő hétre beszéltem meg a barátnőmmel, hogy elmehetnénk fagyizni. De most jut eszembe, hogy talán már ülnöm kellene csak itthon a hátsómon? 12 percre van a hely az otthonunktól egyébként. Járok mindenhová, mindent úgy csinálok, mint előtte, ez csak most jött fel bennem. Csak érdekelne, hogy mások hogy vannak ezzel. Köszönöm előre is.


2022. júl. 2. 17:08
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
85%
Én mentem mindenhová a végéig, szülés előtti napon még tapétát vásároltam. :D Következő nap este beindult a szülés, és meg is lett a kisfiam 39 hét 1 napra. Szerintem nyugodtan mehetsz bárhová, a fájások általában nem egyik pillanatról a másikra erősödnek be, nem fogsz megszülni útközben. :)
2022. júl. 2. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
78%
Nem volt, mert a kórházba naponta, kétnaponta kellett mennem.
2022. júl. 2. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
86%
Nekem a második indított volt, este 8-ra kellett menni, délutàn 5-kor még a jatszótéri mászókán a függőhídon járkáltam a 21 hónaposommal. 11:50-kor meg már babáztam. :)
2022. júl. 2. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
67%
Én az utolsó hónapban már mondtam, hogy max 1 órás körzetben fogunk mozogni a kórháztol, ha elfolyna a magzatviz, beérjunk időben. De azon belül simán járok - kelek, most a 40.hetben tegnap pl tegnap filmvetítesen voltunk, ma szabadtéri koncentre megyünk. A fagyizas simán belefér. Azért elsoszuloknel általában 8-12oraba is beletelik, mire megszuletik a baba.
2022. júl. 2. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
77%
Ez abszolút esetfüggő. Szívem szerint mentem volna mindenfelé az utolsó napig. Aztán más kérdés, hogy a terhességem 80%-át végighevertem.
2022. júl. 2. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
15%
Én utolsó napokban elmentem tescózni,na a sok séta miatt arqnyerem lett ami elmúlt szülés után de most visszajött és csak műtéttel lehetne eltávolítani. Lehet nem emiatt volt de szerintem a sok séta miatt lett. Egy óránál többet ne sétálj.
2022. júl. 2. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
84%
Mentem végig mindehova, vezettem is, gyalog is.
2022. júl. 2. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Nem volt ilyen
2022. júl. 2. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
51%

Szülés előtt 1 hónapig nem mozdultam már a városból. Amúgy is csak az 50km-re lakó anyukámhoz járok városon kívül, szóval ő is tudott jönni :).


Nagyon sok és erős jóslóm volt a vége felé,nem mertem kockáztatni,hogy nem az orvosomnál szülök.

2022. júl. 2. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Szülés előtt reggel sétáltam a ctg.re a kórházba, majd elmentem a Tescóba vásárolni és haza sétáltam kb 30 percet. 🤣 Annyi, hogy lassú voltam 😁
2022. júl. 2. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!