Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikortól nem mentetek kb....

Mikortól nem mentetek kb. sehová? Volt e egyáltalán ilyen?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


39 hetes vagyok jelenleg. Épp jövő hétre beszéltem meg a barátnőmmel, hogy elmehetnénk fagyizni. De most jut eszembe, hogy talán már ülnöm kellene csak itthon a hátsómon? 12 percre van a hely az otthonunktól egyébként. Járok mindenhová, mindent úgy csinálok, mint előtte, ez csak most jött fel bennem. Csak érdekelne, hogy mások hogy vannak ezzel. Köszönöm előre is.


2022. júl. 2. 17:08
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%

Miért lenne ilyen?! Ha te biztonságban érzed magad valakivel, akkor nem menj egyedül. A mai világban ott a telefon, auto, taxi...


Én pl szülni is egyedül mentem be (autóval, fájásokkal)

2022. júl. 2. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
Simán mentem én is mindenfelé. Rendes egész napos baráti meg családi összejöveteleken is részt vettem, úgy voltam vele, hogy első babával nem lesz az olyan gyors, hogy ne érjek be akárhonnan a kórházba. Egy fagyizás szerintem sima ügy.
2022. júl. 2. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%

40+5hetesen ctg-ről hazajövet ültünk be a férjemmel egy ètterembe, mert baromi éhes voltam 😂

Miről beszélünk ?

2022. júl. 2. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
63%
Az oké hogy itt mindenki ment egyedül és nem lett semmi baja,de ez nagyon egyén függő hogy ki mit bír... kérdező csak te tudod,hogy mennyit bírsz így a nagy melegben amikor pont tetőzik a kánikula. Ezt nem a gyakori népe tudja eldönteni,hisz van aki nem a nyár elején volt mindennapos,másnak meg szerencsés a genetikája és ezért jól bírta a terhességet.
2022. júl. 2. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
55%
Varoson belul maradtam, de ennyi.
2022. júl. 2. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Szerintem érzi az ember, hogy mi fér bele és mi az, ami már nem. Én végig mentem mindenfelé egyedül is. Ami nekem fontos volt, hogy mindig legyen nálam rendesen feltöltött telefon (korábban hajlamos voltam 20%-kal elindulni, és le is merült mire hazaértem) és már volt a táskámban egy nagyméretű betét, amit amúgy a szülős csomagba vettem, de gondoltam ha elfolyik/szivárog a magzatvizem, akkor sos megoldásként hazáig vagy a kórházig jó lehet.

Végül 41+1-en indítottak. Előző héten még boltokat jártam, mindennap ctg-re mentem a fél órára lévő kórházba, stb. Lassú voltam és gyorsan fáradtam, keveset is aludtam, a lelkem is teljesen kivolt már attól a véghajrától, nem tudtam volna itthon ülni és titkon reméltem, hogy a nagy bolti sétámtól majd alakul valami magától. Nem így lett.

A családjaink 200 km-re élnek. Az mondjuk nálunk alap volt, hogy a 36. héttől hozzájuk már nem utaztunk haza, nem mentünk sehova hétvégézni, távolabbra kirándulni, stb.

2022. júl. 3. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%

38. hét végén még gombászni voltam a hegyen 😄 (esett az eső, muszáj volt akkor menni 🤷‍♀️). Ha jól érzed magad, szerintem menj nyugodtan. Teló legyen feltöltve, és én a biztonság kedvéért 36. héttől mindenhová magammal vittem a szülős pakkba készített papírokat. Ha gáz van és kell a mentő, legalább a leleteim legyenek nálam, a táskámat majd behozza valaki utánam.

(Végül 39. hét első napján született a fiam, a tervezett császár napján.)

2022. júl. 3. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek a válaszokat! ❣️
2022. júl. 4. 11:26
 19/19 anonim ***** válasza:
36. Héttől már nem mentem 1 óránál messzebbre és mindig nálam volt a szülőszobás cuccom. 38. Héttől már alig bírtam mozogni, a férjemmel sétáltunk a környező utcákban. Azt viszont még a szülés napján is.
2022. júl. 4. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!