Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 2022.06.13 volt még utoljára. ...

2022.06.13 volt még utoljára. 2022.06.25 volt ovuláció, de pont azon a napon voltunk együtt a párommal. 🤗 Következő mensim 2022.07.09. Re nem várom. Ma csináltam egy tesztet halvány 2 csíkos. Ez pozitiv szerintetek??

Figyelt kérdés
2022. júl. 4. 14:17
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
28%
ilyenkor még 1 teszt sem mutatná pozitívnak. Még nem ágyazódott be teljesen, addig nem termelsz HCG-t. Amúgy a tesztek is csak egy bizonyos HCG szint felett tudják kimutatni. július 9-én tesztelj újra, ha akkor is negatív, akkor rá 3-4 napra.
2022. júl. 4. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:

Lehetne szebben válaszolni már ne is haragudj. Már bánom kérdeztem mert anno is csak ilyenek találtak be... Nem változott ez az oldal semmit az évek alatt.

Csak az otthon unatkozó emberek, meg a féltékeny emberek vannak itt fent.

Na szép napot és köszi nem kell már nekem válaszolni.

2022. júl. 4. 15:52
 13/24 anonim ***** válasza:
88%
Senki nem volt bunkó..Elhisszük, hogy szeretnél gyereket, csakhát ami negatív, az negatív, most ha azt írnák pozítiv, és beleélnéd magad jobb lenne? Majd kövi hónapba sikerül.
2022. júl. 4. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
72%

Ha minden ugy zajlott ahogy gondolod akár pozi is lehet . A hcg már a beágyazódás pillanatában termelődik sőt!mindenkinek más mennyiség igy van akinek ilyenkor már egyértelmű pozi lehet a tesztje. Az ,hogy mi lesz késöbb más téma.

Ez jelen pillanatban negatív teszt. Sok teszt képes erre sajnos. Holnap vagy utana reggel csinálj egy 10es tesztet és ha sikerült egyértelmű pozi lesz de még akkor se éld bele magad!

2022. júl. 4. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
Előbb kapcsold fel a villanyt.
2022. júl. 4. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
Ne haragudj de akarva se tudnék ilyen sz*r képeket csinálni. Még ha lehetne is valamit mondani rá, így végképp nem tudom van-e rajta valami. Olyan mintha a lehető legrosszabb fényviszont kerestem volna meg a lakásban. Meg erre nem gondolnám, hogy bárki “féltékeny”, mert ezek alapján a képek alapján negatív mint az állat.
2022. júl. 4. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:

[link]

[link]


Vakuval csináltam a 8 dpon ok én láttam csak de a 9 en már azért látható, 10 es predector early

2022. júl. 4. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
Pedig én is látom!
2022. júl. 4. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
0%

Kérdező: szard le ezeket az embereket ezen az oldalon.

A legtöbb megkeseredett meddő nő akik egyből támadnak ha valakinek sikerül a baba.

Én is látom a teszteden a második csíkot.

Tény,hogy villanyt kapcsolhattál volna mondjuk..:)

2022. júl. 4. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
100%
#19, se megskeseradettnek, se meddőnek nem kell lenni ahhoz, hogy egy túl korán elvégzett tesztre, amiről ráadásul olyan a kép, mintha egy csimpánz csinálta volna azt mondjuk, hogy ez ebben a formában negatív. Nem értem miért kell áltatni itt a kérdezőket. Szerintem nem az a jóindulatú, aki mindenre rámondja, hogy pozitív, aztán jön a pofával a forró tehénsz*arba esés. Én speciel jobban szeretem, ha valaki az igazat mondja nekem. De kinek mi.
2022. júl. 4. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!