Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 12. héten placenta fedi a...

12. héten placenta fedi a méhszájat, mennyi esély van arra, hogy ez változni fog?

Figyelt kérdés

Kedden voltam első trimeszteri genetikai UH-n, ma vagyok 12+4 héten.

A genetikai UH-n azt mondta az orvos, hogy a méhlepény rajta van a méhszájon, illetve ezt írta rá a leletemre:


Placenta helyzete: a hátsó falon mélyen tapad, széli része fedi a belső méhszájat.


Az orvos nem volt túl bőbeszédű a dologgal kapcsolatban, csak annyit mondott, mikor megkérdeztem, hogy ez mit jelent, hogy pihenjek sokat, illetve a második trimeszteri genetikai UH-n majd térjünk vissza erre a kérdésre.


Akinek hasonló volt a helyzet, ott mikorra változott a placenta helyzete? Ha nem változott, akkor mi lett a következménye?


2022. júl. 7. 13:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Sok, még nagyon az elején vagy. Nekem is fedte, 18.héten már csak beleért, utána meg már nem volt semmi hasonló írva a leletre.
2022. júl. 7. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szinte biztos hogy változni fog, rengeteget nő még a méhed.
2022. júl. 7. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Rengeteg esélyed van.

Nekem 18. héten teljesen fedte, 24. héten is nagyrészt. Aztán Valahol 28-30 között felmászott :D

2022. júl. 7. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem is fedi, a 12. heti genetikain mondták, hogy “mindenhol placenta van”, mert ikreim lesznek. De tök nyugodtan mondta magától, hogy majd feljebb fog vándorolni, ahogy nő a méh. Nekem ilyet se mondott hogy feküdjek, csak hogy semmi baj.
2022. júl. 7. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!