Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hányadik héttől kell csökkente...

Hányadik héttől kell csökkenteni a progeszteront?

Figyelt kérdés
12. héttől tudom, de a dokim csak a 15. héten hivott vissza. Nem kene mar akkorra elhagyni?
2022. júl. 11. 15:40
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha bizonytalan vagy, és van elég progeszteronod, akkor én a helyedben nyugodtan szedném úgy mint eddig a 15. heti kontrollig.

Akkor pedig meg tudja mondani az orvosod hogy hogyan csökkentsd fokozatosan.

Nekem csak a 20. hét után kellett elhagynom, azt mondta az orvosom hogy abból baj nem lehet hogy szedtem addig.

2022. júl. 11. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
48%
Nem lenne egyszerűbb felhívni telefonon?
2022. júl. 11. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Azt mondták, hogy ne hivjam öket, mert nincs kapacitásuk felvenni a telefont 🙄
2022. júl. 11. 17:51
 4/6 anonim ***** válasza:
Ahhhhh 🤦🏻‍♀️🙄
2022. júl. 11. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ezt inkább a valóban felesleges dolgokra szokták mondani. A te kérdésed viszont egy fontos dolog. Állj egy kicsit jobban a sarkadra és hívd fel az orvost. Inkább csesszen le az asszisztens, hogy miért telefonálsz, mint hogy bajt okozz a gyógyszer beszedesevel vagy be nem szedesevel.
2022. júl. 11. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem speciel 16-ik hétig kellett volna szedni.

Alapvetően nem gondolnám, hogy baj lesz, ha véletlen tovább szednéd.

De annyira nem figyelnek a dokik, hogy 15 hetesen mikor voltam az enyémnél, nekem úgy kellett külön kitaposnom belőle, hogy mondja már meg hogy akkor most elkezdhetem a leépítést, vagy nem? Mondjuk nekem azért volt fontos, mert bődületesen rosszul voltam tőle.

Most még ott tartok, hogy este 1-et kell már elhagynom, de már 17+5 vagyok. Lassan de biztosan.

2022. júl. 12. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!