Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A progeszteron pótlás okozhat...

A progeszteron pótlás okozhat terhes tüneteket, vagy az független a progeszterontól? Ki hány mg progeszteront szedett veteles utáni terhessegkor?

Figyelt kérdés
2022. júl. 4. 18:05
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
A progitól álmos lehetsz,puffadhatsz és fájhat a melleid szóval igen okozhat.
2022. júl. 4. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szájon át szedve okozhat. Én hüvelyi úton kaptam napi 2x200 mg-ot. Így semmilyen mellékhatása nem volt. A baba jól van, 27 hetes.
2022. júl. 4. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én egyébként is hányós vagyok terhesen, de a 4+1 terhességemet összevetve az a 2 volt messze a legrosszabb, amikor utrot is kellett használni. Még éjjel is 2x-3x hánytam. Egyik missed ab lett 13 hetesen, másik 6 éves már :). A többi esetben nem kellett progi, akkor is hánytam, de jóval visszafogottabban, és éjjel azért nem.
2022. júl. 4. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én 3x100 mg-ot szedtem szájon át. Előzmény: egy missed ab.


Engem jobban megviselt a progi szedés, mint a sok hányás.

Mivel extrém durván szédültem és álmosodtam tőle, egyszer még balesetem is volt, baromi gáz :(


Szerencsére éppen csökkentésben vagyok már és rengeteget segít, hogy este szedek 2x100-at így nem napközben vagyok egy agyhalott zombi (déli után extrém kihívás volt dolgozni). Mától meg 1x100-ra csökkenthetem :)

2022. júl. 5. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

2x200 mg progresteron exeltis.

Hüvelyben kell használni, orvosom azt mondta, hogy ott jobban felszívódik. Így semmi bajom nincs

2022. júl. 5. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
En szájon át szedem 2x100g-ot. A jelenlegi terhességem meg pici, nem beszéltem még orvossal csak a legutóbbi terhességem öl maradt progi. Az orvos azt mondta, h amikor legközelebb terhes leszek akkor szedjem mindenképp, ártani nem árt.
2022. júl. 5. 13:21
 7/7 anonim ***** válasza:
#2-es. Neked kellett mellé Velfemet szedni?
2022. júl. 6. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!