Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 18 hetes vagyok és ma vettem...

18 hetes vagyok és ma vettem észre hogy van egy fogam amin van egy kis lyuk! Már voltam fogorvosnál 2 hete ellenörzésen de ott nem vették észre! Be lehet tömetni?

Figyelt kérdés
Én ugy hallottam hogy ilyenkor nem lehet adni érzéstelenitöt! Igaz ez?
2008. dec. 20. 21:09
 1/3 anonim ***** válasza:
Nyugodtan tömesd be.Nem ártalmas a terhesség ebben a szakaszában az érzéstelenítő a kicsire.Azonkívül az a fog rohamosan romlani fog a terhesség alatt,inkább előzd meg!
2008. dec. 20. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem a tömés esett ki a fogamból kb. a 12. héten, de nem fájt. Így én az újratömést fájdalomcsillapító nélkül kértem. Biztos, ami biztos.

Ha neked sem fáj, akkor próbáld meg te is így. Közben még mindig lehet fájdalomcsillapítót kérni! De feltétlenül említsd meg, hogy terhes vagy!

2008. dec. 20. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem egy fogtömést,ki lehet bírni érzéstelenítő nélkül,nekem még sose adtak tömésnél.

De én 14hetes vagyok és most kellett kihúzni a fogam és a doki adhatott érzéstelenítőt.

Természetesen előtte konzultáltam a nőgyógyásszal,azt mondta mindent csinálhat velem a fogorvos,csak ne legyen röntgen.

Csináltasd meg,mert utána csak rosszabb lesz.

Problémamentes terhességet kívánok!

2008. dec. 21. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!