Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 19 hetes vagyok. Tegnap és...

19 hetes vagyok. Tegnap és múlt hét csütörtökön is voltam orvosnál ellenőrzésen. (két különböző) Elégé fáj a hasam alja, olyan görcsölősen. De nem mondtak rá a dokik csak annyit hogy nincs baj. Mi lehet ez?

Figyelt kérdés
A baba rendben volt, mocorgott és vert a szíve is rendesen. Nincs vérzésem. Ha pihenek általában enyhül, vagy teljesen elmúlik. MagneB6-t napi 4*1 kell bevennem, olyankor elmúlik. Nem emelhetek. Ennyit mondtak. Ja meg, hogy a CX:2100. Nem értem, hogy mitől lehet?! És hogy miért nem adnak pontosabb tájékoztatást?
2008. dec. 23. 09:21
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia,

Javaslom keresd fel a védőnődet, ő tisztában van veled, és a terhességeddel, biztosabb tanácsot ad majd.


Amúgy "gyakorol" a méhed+ nő, azt is érezheted, lazulnak a medence csontjai, készül a tested a szülésre, és igen már ilyenkor elkezdi. Pihenj most majd a két ünnep között.


Nem hajtottad túl magad mostanság? Lehet, az is rosszul érint most téged.


Ne aggódj, és pihenj sokat.

Kellemes Ünnepeket& Boldog Babavárást

2008. dec. 23. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Szia


A védőnőm szabin van, megadta egy másik számát, de őt egyszer sem láttam, azt sem tudom hogy ki.


Lehet, hogy túl sok mindent csináltam az elmúlt pár hétben: egyetemen vizsgaidőszak, karácsonyi készülődés, vásárolgatás. Lehet ez terhelt meg egy kicsit.

Akkor többet pihenek és majdcsak elmúlik. Gondolom nincs baj, mert azt mondta volna tegnap a doki, nem?


Kellemes ünnepeket és babavárást

2008. dec. 23. 09:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!