Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Azt észre lehet venni, ha...

Azt észre lehet venni, ha kinyilik a méhszáj, mondjuk a külsö? Mer 3 hete voltam ellenörzésen, még zárva volt, de mivan ha már nyitva van? én meg járkálgatok, sétálgatok, igaz nem eröltetem tul magam, de akkor is.

Figyelt kérdés
csak azért,mert 1.ik barátnöm igy járt,26 hetesen,vizsgálták,még zárva volt.30-ik hetin már nyitva?és ki tudja miota.vagy az nem gond?a külsö méhszájjal még nem fontos feküdnöd egész nap?
2009. okt. 29. 09:07
 1/4 anonim ***** válasza:
ez egyéni, de ne aggódj, ha gond van azt érzed. a kímélet pedig mindig jól jön, vigyázz magadra, de szerintem nem lesz gond. az, hogy a külső méhszáj a 30. hét környékén nyílni kezd az nem tragédia, nem is kell vele szigorúan feküdni, csak többet pihizni, nekem a 32. hét óta nyitva van kicsit, most vagyok 38. hetes és nem feküdtem, sőt emelgetem a 21 hónapos nagytesót :-) a doki már nem vizsgál, mondván, hogy most már semmi nem baj...
2009. okt. 29. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem a dokim azt mondta,hogy nem lehet érezni ha kinyilik.Sajnos:(
2009. okt. 29. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
első vagyok, nekem mindkét terhességemnél erős hüvelyi fájdalommal járt, amikor nyílt. a védőnő is megnyugtatott, hogy ha valami van, azt érzni kell.
2009. okt. 29. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát én cáfolom az utolsó válaszolót mert én egyáltalán nem éreztem,hogy ki vagyok nyílva és a többség észre sem veszi.
2009. okt. 29. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!