Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit lehetne tenni, hogy ne...

Mit lehetne tenni, hogy ne járjak annyit a wc-re? KB.20-25 x megyek egy nap és egy kicsit fárasztó, ahhoz képest, hogy, még csak 16 hetes vagyok.

Figyelt kérdés
2010. szept. 22. 12:10
 1/9 anonim ***** válasza:

Ne is mondd, nekem már szólt a férjem (persze poénból),hogy mi tartjuk el a vécépapírgyárakat.

Semmit nem tudsz tenni, ez van.

Lehet a középső trimeszterben lesz pár hét pisiszünet, de az utolsóban megint előjön majd.

2010. szept. 22. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Inni mindenképpen kell. A szervezeted úgyis jelzi valamilyen formában, ha csappan a folyadékháztartásod. Este tudsz egy kicsit csalni. Muszáj kibírni, hogy alvás előtt egy fél órával ne igyál semmit. Még akkor is nagyobb az anyagcseréd maga a terhesség funkciói miatt. Idő kérdése.
2010. szept. 22. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Akkor remélem, hogy majd lesz jobb, ha más nem a szülés után.

Persze ennyi baj legyen az egész terhesség alatt.

Jó egészséget kívánok Nektek!

2010. szept. 22. 12:15
 4/9 anonim ***** válasza:

Én pedig szegény férjemre és kisfiamra fogtam, hogy napi egy wc gurigát használunk.

Pedig lehet, hogy éjszaka félálomban én járok rá állandóan.

2010. szept. 22. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Lefekvés előtti fél órában 3x megyek, éjszaka 5x, munka előtt reggel 3x, munkahelyen meg....

Szóval nálunk is fogy a wc papír dögivel.

2010. szept. 22. 12:17
 6/9 anonim ***** válasza:

1.vagyok, nálunk 3 nap alatt megy el 2 guriga vécépapír. A lányom még pelenkás, a férjem pedig alig van itthon.

Szóval én vagyok a nagy felhasználó, le se tudom tagadni.

2010. szept. 22. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Jó, ez a wc papír használat. Mióta nem dolgozom, és itthon vagyok, azóta a páromnak leginkább csak az tűnt fel, hogy milyen sokszor kell wc papírt venni... :)

Én az elejétől fogva nagyon sokat pisilek, és ha el kell valahová mennünk, akkor szinte már előre idegesítem magam, hogy hogyan fogom kibírni addig pisilés nélkül.

Talán a második trimeszterben volt pár hetes "pisilési-szabadságom", de nem sok...

Idegesítő dolog, de végülis tényleg ez legyen a legnagyobb gondunk!

38 hetes kismama

2010. szept. 22. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem lehet mit tenni. Nálam ez van végig, talán annyi különbséggel, hogy nappal nem veszem észre, hogy gyakran járnék, csak éjszaka kell. Nem szűnt még meg 21 hetesen sem, szerintem meg is marad végig, csak erősödni fog. Nem kellemes éjszaka fölkelni sokszor, ráadásul nem mindig tudok visszaaludni sem, de nem aggódom emiatt, ez van és kész:) Egyébként, ha keveset iszom este, akkor is mennem kell, tök mindegy.
2010. szept. 22. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok! Amióta terhes vagyok egy éjszakát sem tudtam normálisan végig aludni, mert kb 2 óránként megyek pisilni. Nappal annyira nem vészes, de az éjszaka miatt még fáradtabb vagyok reggelente mint lefekvéskor. Én is így tudom, hogy ez sajnos szinte végig így lesz...
2010. szept. 22. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!